Švehlova smrť zasiahla Slovensko: Takto hviezdu Paneláku zabili

Švehlova smrť zasiahla Slovensko
13.02.2015TelevíziaSmrť Jakuba Švehlu šokovala viacerých milovníkov slovenského seriálu Panelák. Ani ostatné postavy sa s udalosťou nevyrovnávajú ľahko. Malej Terezke zostala už len Ivana, podnikanie Egona a Renče je ohrozené, najhoršie však dopadla jeho žena, ktorú pohľad na mŕtve telo úplne vykoľajil. Ako vyzeralo natáčanie rozhodujúceho momentu a ako vyrobili krvavú ranu?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Natáčanie tragického momentu v seriáli Panelák zabralo niekoľko desiatok minút napriek tomu, že celá scéna sa vo vysielaní skončila veľmi rýchlo. Od chvíle, keď Švehla v záhradnej chatke objavil zlodejov, až do momentu, keď na obrazovke vydýchol posledný raz, celý tím robil možné aj nemožné, aby natočený materiál vyzeral čo najrealistickejšie.

Hrozivo vyzerajúcu bodnú ranu na bruchu známeho herca majú na rováši šikovné maskérky seriálu.  Vyrobili ju pomocou takzvanej filmovej krvi. V podstate je to špeciálna farba, ktorá nielen vyzerá ako skutočná, ale má aj rovnaké fyzikálne vlastnosti. Pod košeľou Vladimíra Kobielskeho bola vložená vata, do ktorej opatrne vpichli nôž a následne dôkladne zafarbili.

Panelák si môžete pozrieť od pondelka do štvrtka vo vysielaní TV Joj o 21:40.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: TV JOJ

Tagy: Panelák Jakub Švehla Vladimír Kobielsky smrť natáčanie rana

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov