TV Tipy: Oddychový štvrtok plný starších filmov

Suburbia
26.06.2014TelevíziaBRATISLAVA - Ak ste mali ťažký deň, tieto filmy vám pomôžu zrelaxovať Tak ktorý z nich si vyberiete?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pohreb v Berlíne | 21:40 | Cinemax

Tajný Agent Harry Palmer je poslaný do Berlína, aby pomohol sovietskemu plukovníkovi utiecť na druhú stranu Berlínskeho múru. Palmerova minulosť však všetko parádne skomplikuje.

Film na motív románu Lena Deightona je jedným z najlepších starých detektívok, ktoré kedy boli natočené. Navyše hlavného hrdinu hrá Michael Caine, ktorý je dnes asi najviac známy ako Alfred z Batmanoviek, no v tomto filme je ešte okúzľujúci mladík.

 

Smrť jej pristane| 20:25 | HBO Comedy

Všetky ženy chcú byť večne mladé. Pomôcť im v tom môže šialený manžel, ktorý hľadá elixír mladosti. Čo sa však stane, keď sa ten manžel zamiluje do inej ženy? Začne zúriť manželka aj milenka!

Čierna komédia o tom, že neviem čo si prajeme, kým sa nám to nesplní a večná mladosť je skôr bremeno ako dar. A ako bonus tam hrá Meryll Streep!

 

Predmestie | 20:00 | HBO

5 mladých stroskotancova sa pofľakuje po predmestí a nerobí nič užitočné až do momentu, než sa k ním vráti ich kamarát Pony, ktorý sa stal úspešnou rockovou hviezdou.

Film o predsudkoch a kritike rozličného životného štýlu. Ak žijete na predmestí alebo v malej dedinke, určite to poznáte. Tam sa nikdy nič neutají a žiadna “zvláštnosť“ neostane neprediskutovaná.

Foto: IMDb.com

Tagy: Predmestie Smrť jej pristane Pohreb v Berlíne

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov