Pomsta tvorcov Dva a pol chlapa: Neslávny "návrat" Charlieho Sheena!

Charlie Sheen
21.02.2015TelevíziaFanúšikovia populárneho sitkomu Dva a pol chlapa mali dátum 19. február 2015 už dlho zakrúžkovaný v kalendári. Odvysielať sa vtedy totiž mala posledná epizóda seriálu, ktorý ich sprevádzal už dvanásť rokov. Pozor, článok obsahuje menšie spoilery.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Priaznivci boli predovšetkým zvedaví na to, či sa potvrdia dohady a symbolicky objaví Charlie Sheen. Ten v sitkome pôvodne stvárňoval Charlieho Harpera, nepolepšiteľného sukničkára a hlavnú hviezdu celej šou, vďaka ktorej si získala kopu divákov. V roku 2011 sa však pohádal s tvorcom Chuckom Lorreom a dostal padáka, pričom ho vôbec nešetril a adresoval mu množstvo urážok. Charlie Harper v seriáli skončil pod kolesami parížeskeho metra a nahradil ho Ashton Kutcher ako miliardár Walden Schmidt.


Mohlo by vás zaujať: Návrat strateného syna: Charlie Sheen opäť v Dva a pol chlapa?!


Nuž, šumy a optimistické odhady sa nepotvrdili, ba naopak. Celá záverečná časť, v ktorej sa Sheen ani neobjavil, bola priam prešpikovaná narážkami na jeho skutočný život - či už išlo o epizódky s drogami, prostitútkami a ďalšími škandálmi. Navyše sa zistilo, že seriálový Charlie nezomrel. Celý čas ho väznila Rose (Melanie Linskey), no podarilo sa mu utiecť a teraz ide po krku všetkým, ktorí naňho zdanlivo zabudli. Korunu všetkému nasadila záverečná scéna, ktorú si môžete pozrieť tuto:

Fanúšikom sa však takýto záver nepáčil. "Najhoršie finále všetkých čias. Horšie ako Lost (Nezvestní) a Dexter," vyjadril sa jeden z nich a ďalší mu pritakal: "Som jedným z najväčších fanúšikov Dva a pol chlapa, akých môžete nájsť. Prežil som tie roky s Ashtonom a dúfal som, že sa dočkám aspoň skvelého záveru. Všetko, čo som chcel, bola jedna posledná scéna s Charliem. Samozrejme, nedočkal som sa. Po**b sa, Chuck Lorre. Otrasné."


Mohlo by vás zaujať: Konflikt hviezdnych hercov: Charlie Sheen sa vyhráža Kutcherovi!


K celej situácii sa vyjadril aj Lorre. Podľa neho tvorcovia v poslednej časti Sheena chceli. Mal ju ukončiť poriadnou tirádou na tému drogovej závislosti a pripomenúť, že je "nindžom z Marsu a je nesmrteľný", pričom následne by naňho padol piano. Sheen odmietol a jeho návrh, ako by mala vyzerať posledná scéna, zas bol odmietnutý tvorcami.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Charlie Sheen Dva a pol chlapa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov