TV Tipy: Piatok pri epických filmoch

Troy
27.06.2014TelevíziaBratislava - Je tu koniec týždňa, tak sa pohodlne usaďte, vyložte si nohy a vyberte si niečo z našej ponuky na dnešný deň.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Čínska štvrť| 22:10 | Jednotka

Jake Gittes je súkromný detektív, ktorého si najme krásna dáma, aby vypátral dôkazy nevery jej manžela. Počas svojho vyšetrovania sa však zapletie do siete podvodov a krívd, odhaľujúcich sériu osobných i politických škandálov.

Kultový krimithriller s Jackom Nicholsonom, ktorý určil dlhú a nemennú cestu kriminálnych filmov na dlhé roky. Ak máte svoju obľúbenú klišé scénu z kriminálky, pravdepodobne má korene v tomto filme.

Probudím se včera | 20:30 | Markíza

Česká komédia zo študentského prostredia o ceste za študentskou láskou do hlbín nedávnej minulosti. Sympatický štyridsiatnik Petr Kovář dostane úžasnú šancu vrátiť sa na chvíľu do svojich študentských čias, do júna 1989, aby konečne vyznal lásku svojej bývalej spolužiačke Eliške. Má opäť osemnásť, ale zostalo mu vedomie i pamäť štyridsiatnika. 

Dlho sme tu nemali cestovanie v čase. Cestovanie v čase z českej produkcie už vôbec nie. Tento vtipný, milý film je skôr romantický, než sci-fi. Niekoľko nelogických časových paradoxov sa tam síce vyskytlo, no za snahu má Česko minimálne jeden bodík k dobru.

 

Kazateľ Kalašnikov | 23:00 | JOJ

Kazateľ Kalašnikov je skutočný príbeh Sama Childersa, bývalého drogového dílera, ktorý zmení svoj život a zachráni stovky unesených a osirelých detí vo vojnou zmietanom Sudáne

Kazateľ Kalašnikov je dojímavý príbeh o neslobode a vykúpení od režiséra Marca Forstera. Ak ste fanúšikom dojímavých thrillerov s pár prekvapivými zvratmi a veľmi očakávatelným koncom,  je to film pre vás.

 

Miláčik | 23:55 | HBO

Príbeh o mladom vojakovi z 19. storočia, ktorý si láskou bohatých žien snaží zlepšiť postavenie v spoločnosti.

Príbeh z pera Guy de Maupassanta, ktorý v kinách spôsobil hotové šialenstvo. Veľké dejové zvraty nečakajte, príbeh je však nabitý erotikou a veľmi vyśperkovaným filmárstvom.

 

Trója | 21:55 | Nova

Legendárny príbeh o trójskej vojne s hviezdnym obsadením.

Táto adaptácia Homérovho Eposu je typickým, hollywoodskym historickým filmom. Môžete sa tešiť na epické bitky, zábery na krásne ženy a niekoľko vtipných chýb vo filme. Schválne, či si všimnete všetky! 

Foto: IMDb.com

Tagy: Čínska štvrť Trója Probudím se včera Kazateľ Kalašnikov Miláčik

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov