Diváci Mamy na prenájom STRÁCAJÚ TRPEZLIVOSŤ: Už niečo urobte… Na TOTO sa nemôžeme dívať!

03.02.2023TelevíziaBRATISLAVA - Seriál Mama na prenájom aktuálne jednoznačne patrí k najpopulárnejším televíznym projektom. Dennú telenovelu, ktorú vysiela televízia Markíza, si diváci absolútne zamilovali, a to aj vďaka tomu, že hlavné postavy stvárnili neokukané mladé tváre. Na postave Nadi, ktorú stvárňuje herečka a moderátorka Maca Zábranská, však fanúšikom niečo predsa len veľmi vadí...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dôvodom, pre ktorý sa diváci čoraz častejšie ozývajú, je "Nadin" stajling. Totižto, kým iné postavy môžeme vidieť v rôznych outfitoch či účesoch, Maca Zábranská vyzerá stále takmer rovnako. A (nielen) rifľová bunda vyzerá, akoby na nej už prischla a herečku vôbec neprezliekali. 

Fanúšikovia si rovnako všimli to, že dokola nosí tie isté červené šaty, tú istú kabelku, červené vzorované nohavice a ešte zo dva kúsky, ktoré sa na nej neustále "točia". Niektorým takisto prekáža to, že seriálová Naďa má na sebe v každej epizóde totožný účeš a radi by ju videli aj inak, ako v prelakovaných vlnách. Kým ostatné postavy vyzerajú omnoho štýlovejšie, tá hlavná je pri nich výzorovo nevýrazná. 

„Má byť síce ako dievča odvedľa, no nech mi nikto nehovorí, že aj ženy, ktoré sú z normálnych finančných pomerov, vyzerajú každý deň úplne rovnako a nechcú byť trošku trendy. A tá otrasná hnedá kabelka ku všetkému mi raz vyrazí oči," napísala v diskusii Jana. „Och, kedy už príde v seriáli zima? Aby konečne dala dole tú rifľovú bundu," pýta sa zasa Veronika. 

„Len by jej už naozaj mali vyzliecť tú bundu. Chodí v nej vonku, vnútri, v kuchyni, keď uspáva... Nonstop. Hrúza," odkázala zasa Elena, ktorej komentár má desiatky "lajkov". „Mňa už ide vystrieť aj z tých kvetinkových šiat a jej účesu. Ja neviem, mohla by mať občas aspoň vyžehlené vlasy, cop alebo drdol a trošičku lepší mejkap by tiež nebol odveci. V realite tak pekná žena a tak ju odflákli," pridala sa pani Zdenka, s ktorou tiež súhlasí mnoho komentujúcich. 

A čo vy? Tiež si myslíte, že na vizáži seriálovej Nadi by mali trošku popracovať? 

 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Mama na prenájom Martina Zábranská Naďa

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov