Jojkárske KRIMI sú na obraze už 15 rokov: Kaliňákov dvojník bol senzáciou!

05.02.2023TelevíziaBRATISLAVA - Relácia KRIMI je neodmysliteľnou súčasťou vysielania televízie Joj. Moderátori sa už 15 rokov prihovárajú divákom s reportážami, na ktorých pracujú šikovní redaktori. Stálicami v relácii sú Michal Farkašovský a Pavol Michalka. Pozrite sa spolu s nami, ako sa v priebehu rokov (ne)zmenili!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Spravodajská relácia Krimi sa na obrazovkách Jojky prvýkrát objavila 2. februára 2008. Uvádzali ju dve stabilné moderátorské dvojice - Monika Šebová (vtedy Bruteničová) s Michalom Farkašovským a Stanislava Kováčik (vtedy Jakubíková) s Pavlom Michalkom. 

Zaujímavé bolo, že v tom čase Farkašovského otec pôsobil v konkurenčnej Markíze ako moderátor spravodajstva. Michalka pútal pozornosť svojím zjavom. Až nápadne sa totiž ponášal na politika Erika Kaliňáka. Mnohí by v tom čase pokojne povedali, že vyzerajú ako bratia. 

Pribúdajúce roky obom pánom len prospeli. Rovnako tak ani Stanislava Kováčik nestratila nič zo svojho šarmu. Jej kolegyňa Monika z relácie v januári 2022 definitívne odišla a nahradila ju Iveta Krupová. 

Reláciu Krimi môžete na obrazovkách Jojky sledovať každý večer o 19:00.

 

 

Foto: TV JOJ

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj