V Markíze sa objavila pochybná liečiteľka: Veď to je FINALISTKA PRVEJ Superstar a... Ona vôbec NESTARNE?!

04.02.2023TelevíziaBRATISLAVA - Nie je ničím výnimočným, že sa v slovenských seriáloch ako epizódne postavy často objavujú známe osobnosti, ktoré by ste pred kamerou tak úplne nečakali. Produkcia skrátka vždy vie, ako prekvapiť, no a aktuálne sa to podarilo aj tvorcom obľúbenej Mamy na prenájom!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V epizóde Mamy na prenájom, ktorá je aktuálne už k dispozícii na platforme Voyo, sa objavila hviezda vôbec prvej série Superstar, ktorá sa na obrazovkách RTVS vysielala koncom roka 2004. Hovoríme o Petre Humeňanskej, ktorá sa dostala až do samotného finále. Aktuálne má umelkyňa 38 rokov, lenže...

Petra si v Mame na prenájom zahrala asistentku rodiacej ženy, pričom sa budúcej mamičke snažila uľaviť akupunktúrou a počas pôrodu do nej pichala ihly. Diváci, ktorí sú trošku staršie ročníky, počas tejto scény hneď spozorneli a speváčku okamžite spoznali. Petra Humeňanská totiž vyzerá akoby sa jej podarilo zastaviť čas. 

Aj napriek tomu, že o dva roky oslávi okrúhlu štyridsiatku, stále pôsobí ako dievčatko. Oči jej žiaria ako počas Superstar, pleť má ako bábätko a nezmenil sa ani jej povestný úsmev a jamky v lícach. Petra, ako to robíš? Ty naozaj nestarneš? 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Petra Humeňanská Mama na prenájom

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov