Áno, beriem: Filmová svadba desaťkrát inak

Koláž - svadobné filmy
26.03.2015ZaujímavostiVo filmovej svadbe je dovolené snáď všetko klišé na svete. Je teda možné, aby film, v ktorom ide predovšetkým o tú svadbu, mal v sebe niečo zaujímavé? Nuž, presvedčte sa sami a uvidíte, ktorá filmová svadba stála za to.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

27 šiat

Koľko družičkovských šiat si musí ešte obliecť, aby si vyslúžila tie svadobné? Jane, ktorú stvárnila Katherine Heigl, ich potrebovala takmer tridsať a jeden bulvárny článok na titulnej stránke. Avšak namiesto pripravovanej svadby svojej sestry zažije svoj vlastný veľký deň, kedy sa na ňu bude Kevin pozerať tak, ako si to vysnívala, prípadne krajšie.

Prci, prci, prcičky – Svadba

So slovom svadba sa okrem radostných chvíľ spájajú aj tie chaotické. Ale určite nie toľko, koľko chaosu a zmätkov dokáže vytvoriť stará známa partia zoskupená okolo budúcich manželov Jima a Michelle. Čerešničku na tortu umiestni Stifler, ktorého najväčšou starosťou nie je snubný prsteň, ale to, s koľkými svadobčankami sa stihne vyspať.

Ako uloviť družičku

Podobne ako Stifler,  tak aj dvaja veční družbovia John a Jeremy  si chodia na svadby predovšetkým užívať. Ich jediným cieľom je zvýšiť počet družičiek, ktoré im podľahli.  Pre svadobné dobrodružstvá sú ochotní naštudovať si informácie o rodinách snúbencov a zároveň si vymyslieť vlastnú historku. Všetko však len do chvíle, kým jedna z družičiek sa nebude zdať tou pravou.


Ľúbili sa silno, ale krátko: Manželstvá týchto hviezd trvali len chvíľu


Dokonalá partia

Dokonalú partiu je v amerických filmoch nutnosťou si priviesť ako sprievod na svadbu. Čo však v prípade, ak sa nikto nenájde? Vtedy je čas najať si spoločníka, s ktorým s vysokou pravdepodobnosťou skončíte ako pár, skutočný, nie platený.

Svadby podľa Mary

Keď sa povie čarovná dokonalosť, sú to svadby, ktoré zorganizovala svadobná agentka Mary. Už len jedna dokonalá svadba a odplatou jej nebude len úspech, ale aj účasť vo vedení firmy. Ako v každom správnom filme sa musí najskôr niečo pokaziť, v tomto prípade jej projekt ohrozuje zaľúbenie sa do ženícha z práve tej rozhodujúcej svadby.


Láska zvíťazí: Vaše obľúbené hviezdy telenoviel sú späť a spolu!


Vojna neviest

Keď si dievča nejakú svadbu v detstve vysníva, je zbytočné jej to v budúcnosti vyhovárať. Problém nastáva vtedy, keď dve malé dievčatá majú v hlave úplne rovnakú svadbu snov a len jeden voľný dátum. V tom momente sa chýli k vojne svetov alebo aspoň neviest. Každá z nich má zbrane silného kalibru, pri ktorých použití hrozí majiteľovi samodeštrukčný účinok.

Nevesta na úteku

Zo slávnej Pretty Woman síce v tejto komédii veľmi nevyťažili, no v športových výkonoch by si Julia Roberts vyslúžila aspoň jednu medailu. Utekať spred oltára tak rýchlo a tak často. To si žiada nadľudský výkon a aspoň jedného fešáka v podaní Richarda Geera, aby sa s tým dalo niečo spraviť.

Tvoj snúbenec, môj milenec

Príprava svadby môže priniesť všeličo, alebo aj odniesť, napríklad ženícha. Najlepšia priateľka nevesty si toho pravého našla už počas vysokej školy, akurát mu to nestihla počas dlhých rokov povedať, preto si na takýto rozhovor vybrala čas pár dní pred jeho svadbou. Mimochodom, nevestou mala byť jej najlepšia kamarátka.

Svadba môjho najlepšieho priateľa

Ako aj v predchádzajúcom filme bolo zjavné, ani najlepší priateľ nedokáže zaručiť, že svadba prebehne hladko. Zvlášť, keď tým kamarátom je žena, ktorá si zrazu uvedomí, že budúci ženích je jej životnou láskou. Taký dobrý cirkus sa pred veľkým dňom hodí a vidieť zbláznenú Juliu Roberts a jej sokyňu Cameron Diaz sa veru oplatí.


Láska všade navôkol: Top scény pre fanúšikov romantiky


Štyri svadby a jeden pohreb

Keď jedna svadba nestačí, treba si ich vychutnať oveľa viac, prípadne aj jeden pohreb. Rovnako ako Charles a jeho partia večne nezadaných a hľadajúcich životných partnerov. Ten počas jeden z tých nepríjemne otravných udalostí stretne neznámu Američanku , ktorú však na ďalšej svadbe stretáva s budúcim snúbencom. Vzťahy sa postupne poprepletali tak, ako sa patrí – veď nikdy neviete, čo prinesie to nasledujúce áno.

Zdroj: telkac.sk; Foto: koláž telkac.sk 

Foto: koláž telkac.sk

Tagy: Svadby podľa Mary Nevesta na úteku Vojna neviest 27 šiat

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov