Krásna nevesta Mirka ZHODILA MEJKAP: Takto by ste ju nespoznali… Úplne iná žena!

02.05.2023ZaujímavostiBRATISLAVA - Veterinárka Miroslava Hriňáková je jednou z pätice dievčat, ktoré v šou Ruža pre nevestu ešte stále bojujú o srdce fešáka Tomáša Tarra. Drobná blondínka patrí k dámam, ktoré na televízneho ženícha naozaj zapôsobili a má k nim skutočné sympatie. A to nielen vďaka svojmu príjemnému prejavu a spontánnosti, ale aj vďaka pôvabu. Mirkina krása nezaujala iba Tomáša, ale aj divákov. Tí ju ale teraz videli aj v úplne inom svetle... Takto vyzerá, keď je úplne prirodzená!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V nedeľu večer bola Mirka súčasťou markizáckej šou Let's dance, kde sa bola pozrieť spoločne s ďalšou nevestou - Marcelou Dolniakovou. Po žúrke v Bratislave sa Mirka vrátila domov do Košíc, no a potom na sociálnu sieť Instagram pridala video, kde prezradila, že práve ide vrátiť požičané šaty, ktoré mala oblečené počas veľkolepého tanečného večera. 

To, čo jej sledovateľov zaujalo viac, ako táto informácia, bol Mirkin vzhľad. Totižto, mladá blondínka na obrazovke nikdy nevyzerala na to, že by to s mejkapom preháňala a pôsobila veľmi prirodzene. Aj preto mnohých prekvapilo, ako vyzerá bez neho. Hoci sa nikdy nezdalo, že televízna nevesta nosí nánosy líčidiel, bez mejkapu predsa len vyzerá výrazne odlišne.

Pozrite sa na to, spoznali by ste takto televíznu nevestu len tak niekde na ulici? 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Mirka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov