Vyzliekli sa ako profesionálky: Tieto striptízové scény sú poriadne horúce!

Natalie Portman, Closer
30.04.2015ZaujímavostiSvetoznáme herečky sa vo viacerých filmoch predviedli aj ako talentované tanečnice, a to nielen v rámci klasického tancu či streedancu. Pozrite sa, aké schopnosti ukázali v postavách sporo odetých striptérok vo zvodných tancoch.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Demi Moore – Striptease

Čo by to bol za zoznam vyzliekacích scén bez takpovediac filmovej striptízovej klasiky v podaní Demi Moore, ktorá sa jednoducho ale zvodne zbavuje pánskeho obleku? Tá v postave Erin zarába, ako sa dá, aby sa uživila a mohla si nechať dcéru, napríklad aj horúcim tancom.

Jamie Lee Curtis – Pravdivé lži

Domáca žienka, ktorej manželom je tajný agent v podaní Arnolda Schwarzeneggera, si žije svojím nudným životom až do momentu, kedy sa jej tajnou misiou stane zvádzanie vlastného muža. Aj keď spočiatku vyzerá, že nevie, čo robí, postupne sa nechá vtiahnuť do striptízového víru.


10 nezabudnuteľných nahých scén: Toto vás nenechá chladnými!


Jessica Biel – Powder Blue 

Ak ste sa niekedy zamysleli nad tým, aké šťastie ma Justin Timberlake, že má doma tak prirodzene krásnu ženu, ako je Jessica Biel, scéna z filmu Powder Blue stopercentne vystrelila vašu predstavivosť do výšin. V seriáli V siedmom nebi sa ako reverendova dcéra sa tak sexi rozhodne neprejavovala.

Natalie Portman – Closer

Keďže v začiatkoch zarábala na postavách dievčat od vedľa, tak bolo celkom prekvapivé, keď prijala rolu nespútanej striptérky. Oblečená vo veľmi krátkom oblečení a ružovej parochni ukázala, čo všetko v nej drieme. Aj keď, ťažko sa vníma herecký talent sporo odetej striptérky.


Výkon hodný profesionálky: Zuzana Šebová sa odviazala pri tyči!


Channing Tatum – Magic Mike

A konečne niečo pre dámy. Nedalo mi nezaradiť do zoznamu aj nadmieru príťažlivého Channinga Tatuma a jeho výkon vo filme o striptérovi, kde sme jeho dokonalé sexi telo mohli vidieť v rozhodne zaujímavých tancoch. A nielen jeho.

Salma Hayek – Od súmraku do úsvitu

Salma Hayek sa počas svojej hereckej kariéry objavila v nejednej sexi scéne. Pamätným je však určite zvodný tanec s obrovským hadom okolo krku. Myslím, že nejeden divák v tom momente chcel byť v koži toho hada alebo aspoň na mieste Quentina Tarantina, keď jeho ústa ochutnali Salminu nohu.

Lindsay Lohan – I know who killed  me

Chcete vedieť, čo dokáže bývala Disney hviezdička pri tyči? Tak si musíte pozrieť podivný psychologický horor I know who killed me, v ktorom uvidíte, že aj v špinavom klube môže byť poriadne horúco.


Vyrážka ohrozila kariéru milionárskej dcérenky: Skončila u renomovaného lekára!


Rebecca Romijn – Femme fatale

Krásna Rebecca Romijn sa síce objavila aj v iných rolách, no jednoznačne najviac zaujala v mysterióznom trilere Femme fatale, kde dokonale využila svoj sexepíl ako dosť účinnú zbraň. Sporo odetá svojej obeti zatancovala a potom sa už len pokojne prizerala na bitkársky výkon Antonia Banderasa.

Elisabeth Berkley - Showgirls

Zbaviť sa nálepky detskej hviezdy určite nie je jednoduché, najmä ak si herci zvolia cestu podobnú Elisabeth Barkley, ktorá takmer štvrtinu filmu strávila vyzlečená. V roli dievčaťa, ktoré chce za každú cenu len tancovať sa tak zbavila nielen nepríjemnej nálepky, ale aj zbytočného oblečenia.

Jennifer Aniston – We are the Millers

To, že ste nemali šancu vidieť film, ešte neznamená, že ste nevideli Ako to v ňom Jennifer Aniston roztočila. Ani vo veku 45 rokov nestratila svoju zmyselnosť, čo ukázala nielen na pódiu pri tyči, ale aj v špinavej dielni.

Zdroj: telkac.sk  therichest.com  whatculture.com 

Foto: IMDb.com

Tagy: Jennifer Aniston Lindsay Lohan Natalie Portman Rebecca Romijn Elisabeth Berkley Salma Hayek

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov