Osud sa s nimi veru nemaznal: Disneyho postavy, s ktorými by ste nemenili

Scar, Disney
19.05.2015ZaujímavostiNajbližšie, keď budete mať pocit, že sa všetka smola sveta prilepila na vás, spomeňte si na tieto postavičky z Disneyho dielne. Pretože oni majú stopercentne horší deň ako vy! Navyše o vašom zlom dni nikto nespravil rozprávku...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Popoluška

Obrala vás nejaká škaredá žena s dvomi namyslenými dcérami o dom a nútila vás slúžiť jej? Nie? Nuž, v tom prípade je načase súcitiť s Popoluškou. Aby toho nebolo málo, nenechala ju ísť ani na veľkú párty, a to bez udania logického argumentu. Nevraviac o tom, že sa rozpráva s myšami a vtáčikmi, lebo nemá kamarátov...


Rozkošných mimoňov nezastaví ani šibenica: Pozrite si nový trailer


Frolo

Všetko, čo chcel, bolo vyčistiť chrám a zavraždiť zopár detí. Ale kňazi z Notre Damu mu to nedovolili a navyše mu zavesili na krk škaredého chlapca s hrbom Quasimoda. Spraví z neho zvonára a nikto mu ani len nepoďakuje. Naozaj nezávideniahodná situácia.

Zloba

Uznávam, prekliať dieťa len preto, že nebola pozvaná na krstiny, je trochu prehnaná reakcia. Ale na druhej strane neustále byť porovnávaná s tromi dobrými vílami, nemusí byť vôbec príjemné. Navyše zistenie, že váš sluha je neschopný, tiež nepoteší.


Rozprávky trochu inak: Takto sa filmári pohrali s pôvodnými verziami


Elsa

Po tom, čo takmer zabila ľadom svoju sestru, strávi celé svoje detstvo za zavretými dverami izby, vyhýbajúc sa ľudskému kontaktu. Samozrejme, po celom tomto čase a úsilí sa muselo jej tajomstvo odhaliť v deň korunovácie pred toľkými ľuďmi. A keď nedostatočne pripravená na komunikáciu zamrazí celé kráľovstvo, chyba sa zvalí len a len na ňu. V Elsinej koži by asi nikto nechcel byť.

Jimini Cricket

Pri otázke čo s voľným časom, určite nikomu nenapadne starostlivosť u drevenú bábku s rastúcim nosom a jej udržiavanie mimo problémov. Nuž, aj napriek obrovskému úsiliu sa Pinocchiovi nedarí vyhýbať sa únosom, zlomeninám či iným ťažkostiam. A to teda opatrovníka naštve, tak sa niet čo čudovať Cricketovmu zachmúrenému výrazu.

Scar

 Od Scara sa očakávalo, že nechá svojmu bratovi kráľovský trón aj všetku vládu. On je však mužom činu, akurát ho nikto nechápe, a tak každé jeho snaženie ho čoraz viac posúva ďalej od vysnívaného následníctva. Je smutné, že aj po všetkých prejavoch jeho odvahy, ho nasledujú len hyeny. Ale, čo môže robiť?


Záporáci v animákoch: Spomeniete si ešte na Gargamela, Scara či Bluta?


Obor Willie

Snažil sa len robiť si svoju prácu a nikoho neobťažovať. Keď tu zrazu k nemu príde krpatý chlapec z iného sveta, okradne ho a oslepí. Ale keď si obor chce vziať svoje veci naspäť, je, samozrejme, tým zlým on. Tak toto je fakt nefér.

Kapitán Hook

Pre rozprávkových zloduchov nie je nič ponižujúcejšie, ako keď z nich spravia hlupákov malé deti. O tom vie svoje aj kapitán Hook, keďže nejeden raz naletel Petrovi Panovi. Jediné, čo vždy chcel, bolo pomstiť sa za odťatú ruku, no Peter mu vždy prekazil plány. Takú potupu, by si určite nikto neprial.

Zdroj: telkac.sk  maria  answers.com 

Foto: Disney pictures

Tagy: Disney Pictures

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov