Zabíjajú so šarmom a vyzerajú sexi: Tieto akčné hrdinky strach nepoznajú

Xena
23.07.2015ZaujímavostiAkčné filmy sa už dávno nespájajú len s mužskými hrdinami a mnohé ženské filmové postavy by to natreli nejednému z nich. Neboja sa totiž boja z blízka ani z diaľky a aj napriek príťažlivému vzhľadu si ich nesmiete pliesť s bezmocnými kráskami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Angelina to s akčnými scénami vie

V duchu toho, že sexi vzhľad sa nevylučuje s akčným nasadením, sa božská Angelina Jolie prevtelila do bojovnej Lary Croft. Hrdinka z počítačovej hry sa so zbraňami v ruke a vrkočom na hlave púšťa aj do tých najnebezpečnejších situácií. Nikdy však nie bezhlavo, ale s rozumom a premyslenými ťahmi. Angelina má viacero skúseností s akčnými postavami a že to so zbraňami skutočne vie, dokázala napríklad aj vo filme Pán a pani Smithovci.


Dobyla Hollywood a uchvátila srdcia: Angelinu Jolie čaká veľký deň


Nevesta pomstiteľka

Zničená svadba dokáže naštvať a je rozhodne dobrým dôvodom na neľútostnú krvavú pomstu. Nevesta Uma Thurman v bojových scénach nie je žiadnym nováčikom, keďže patrila do elitného vražedného komanda. Bojové umenia tak má v malíčku a v druhej ruke meč. Zradu sa snaží najskôr vyriešiť slovne, ale keď to nejde, na počkanie vytasí svoje schopnosti ukryté v štýlovej žltej teplákovej súprave.

Nesmrteľná Xena

Pomenovanie Princezná bojovníčka úplne presne vystihuje Xeninu podstatu. V seriáli pravidelne dokazovala svoj cit pre spravodlivosť  a pomoc slabším. V rámci bezpečnosti sa nikdy nepúšťala do bitky bez svojho kruhového bumerangu, s ktorým vždy v poslednej chvíli skolila nepriateľa. Odetá v antickom oblečení, ktoré potešilo oko nejedného muža, a s typickým bojovým pokrikom. Ktovie, či aj jej nová verzia bude taká istá.


Xenu oživia: Princezná - bojovníčka sa vráti na televízne obrazovky


Zombie, pozor! Prichádza Mila Jovovich

Mila Jovovich sa okrem iného preslávila hororom Resident Evil, kde sa odvážne púšťa do obrovského množstva zombiov. Herečka si bojové scény vraj poriadne vychutnávala, no tvrdý tréning predtým ju neobišiel. Vďaka nemu tak jej bojachtivosť proti nemŕtvym beštiám pôsobí tak dokonalo, že v prípade blížiacej sa apokalypsy by diváci veru neváhali zvoliť si ja za ochrankyňu.

Anjelská trojica

Trojicu anjelikov, ktoré sa púšťajú aj do nesplniteľných úloh, organizuje Charlie. Toho však divák nevidí, veď načo aj, keď sa môže kochať pohľadom na príťažlivé hrdinky v podaní Lucy Liu, Drew Barrymorre a Cameron Diaz. Ovládajú bojové umenia, ale aj umenie zvádzať, vedia zvodne žmurkať aj skákať z vybuchujúcich budov. Musíme povedať, že keby ich nenajal Charlie, rozhodne by o prácu núdzu nemali.

Kate Beckinsale zlákali na oblečenie

Sexi upírska princezná Selena sa predstavila v neľútostných bojoch proti vlkodlakom. Kate Beckinsale, ktorá ju stvárňuje, sa v snímke prejavovala veľmi žensky, čo však postave na akčnosti neodobralo. Spočiatku túto postavu hrať nechcela, no nechala sa zlákať na obrázky postáv v scenári. Vlkodlakom síce radosť nerobila, no mužské oči stopercentne potešila latexovým úborom.


Neohrozená upírka Kate Beckinsale: Lykanom to natrie v Prahe


Čokoladová kráska v latexe

Nech vás nemätie mačací vzhľad a vysoké podpätky. Catwoman sa totiž prekážok len tak ľahko nezľakne. Film si však veľký obdiv od divákov nevyslúžil. Jediné, čo mnohých donútilo snímku dopozerať bol sexi odev čokoládovej krásky Halle Berry.

Zdroj: telkac.sk  maria 

Foto: SITA, Sony Pictures, Paramount Movies, Warner Bros

Tagy: Angelina Jolie Halle Berry Kate Beckinsale Mila Jovovich

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov