Chyby sa nájdu aj v najväčších trhákoch: Všimli ste si ich?

Matrix
05.01.2016ZaujímavostiMyslíte si, že poznáte svoje obľúbené filmy dokonale? Mýlite sa. Napriek tomu, že ste ich videli niekoľkokrát, tieto chyby ste si určite neuvedomili. Aj stálice vo svetovej kinematografii majú totiž svoje muchy, ktoré si zrejme ani tvorcovia nevšimli.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Pulp Fiction (1994)

Legendárne historky z podsvetia sa preslávili po celom svete. No ani kultovosť nie je zárukou bezchybnosti. Svedčia o tom aj tieto dve chyby: diery po guľkách, ktoré boli v stene už pred "božím zásahom" a červená značka, ktorá sa po vbodnutí injekcie stratila. Presvedčte sa sami.

Pán a Pani Smithovci (2005)

Nevraživosť medzi Pánom a Pani Smithovcami bola ku koncu šialená. Angelina Jolie však zrejme vrazila do Bradovho auta tak silno, až mu zhodila bundu. Zábery sú totiž prestrihnuté tak, že na jednom sako má a na druhom už nie.


Mohlo by vás zaujímať: Ako to mohlo byť: V týchto legendárnych snímkach mali hrať úplne iní herci! 


Forrest Gump (2000)

Tom Hanks sa predstavil v úlohe nezabudnuteľného Forresta Gumpa. Režisérovi Robertovi Zemeckisovi ušiel malý detail v jeho umení. Žehlička bola raz postavená a raz leži. Čuduj sa svete nič nezhorelo.

Gauneri (1992)

Ani Tarantino sa vo svojich Gauneroch nevyhol menšej chybe, ktorá by po fyzickej stránke dala zabrať viac než pár sekúnd. V jednom zábere má jeden z hlavných predstaviteľov ruky zviazané vpred a o pár sekúnd vzadu.


Mohlo by vás zaujímať: Cameron Diaz, Jennifer Aniston či Colin Farrell: Tieto hviezdy sú poverčivé! 


Titanic (1997)

Aj najromantickejší film Hollywoodu má svoje muchy. Miznúce a zjavujúce sa sklo je jednou z nich. Rose (Kate Winslet) sa pri hľadaní sekery snažila v jednom zábere dostať sekeru spoza skla, no vzápätí sklo zmizlo. 

Statočné srdce (1995)

Oscarmi ovešaná snímka z roku 1995 sa pýši hneď troma chybičkami krásy. Kto si to doteraz nevšimol, počas rozhovoru Williama Wallacea (Mel Gibson) so svojimi vernými mužmi sa v pozadí mihne člen štábu v šiltovke. V ďalšom zábere sa počas boja v pozadí objaví biela dodávka a do tretice, keďže boli použité gumené nástroje, aby sa nikomou nič nestalo, odniesol si to záber, na ktorej bolo evidentne vidno gumenú sekeru.

Hviezdne vojny IV: Nová nádej (1977)

Stormtrooperi boli v Hviezdnych vojnách oddaní zlu, cvičení, aby slúžili temnej strane. Občas imi tá dokonalosť ušla a jeden z nich sa pri dvíhaní dverí udrel do hlavy.


Mohlo by vás zaujímať: Prichytení pri čine: Tieto páry preslávila hollywoodska nevera! 


Gladiátor (2000)

Režisér Ridley Scott skvele vyobrazil vytrvalého bojovníka Gladiátora a Russell Crowe bol v Gladiátorovi tiež výborný. Modernej vsuvke sa však nevyhol ani tento film. Vzadu na koči je vidieť plynovú bombu.

Matrix (1999)

Na to, že v Matrixe sú občas zlé odrazy v okuliaroch či tiene v bielej miestnosti si už každý zvykol. Vedeli ste o predurčených úderoch? Aby sa hercom ľahšie zvládali bojové scény, niektoré miesta úderov boli vopred určené. Napríklad tento, pozrite sa bližšie.


Mohlo by vás zaujímať: Zaujali viac: Týchto filmových záporákov máme radšej než hlavných hrdinov


Posledný Samuraj (2003)

Tom Cruise to v snímke Posledný samuraj poriadne uštedril jednému z hercov stvárňujúcich vojaka. Po zosadnutí z koňa mu totiž kopol medzi nohy, aj keď to bolo nechtiac, herec sa snažil zachovať sa profesionálne a pokračovať ďalej.

Zdroj: AMaj 

Foto: internet, moviemistakes.com, cracked.com, YouTube, Video: YouTube

Tagy: Titanic Forrest Gump Matrix Pulp Fiction Statočné srdce Gladiátor Hviezdne vojny IV: Nová nádej Posledný samuraj

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov