Leonardo DiCaprio a Jennifer Lopez si vymenili pikantné sms: Čo je za tým?

Jennifer Lopez
14.04.2016Zaujímavosti„Ahoj bejby, cítim, že by som sa potrebovala trochu uvoľniť. Nejaké návrhy? Daj mi vedieť. J. Lo.“ Takúto sms poslala Jennifer Lopez čerstvému držiteľovi Oscara, Leonadrovi DiCapriovi. A ten na svoju odpoveď nenechal dlho čakať: „Myslíš dnes večer, boo boo? Stretneme sa v klube?“ Naozaj sa rodí nový hollywoodsky pár alebo je za tým niečo iné?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Všetko to má na svedomí britský herec James Corden, moderátor Late Late Show, súčasťou ktorej je aj takzvané „Carpool Karaoke“. V tejto relácií James vždy autom vyzdvihne nejakú spevácku megastar a počas cesty ju spovedá, prípadne spievajú svoje aj prebrané hity. Takto zviezol už aj Justina Biebera, chalanov z One Direction, Mariah Carey či Adele. 

V tomto dieli si však na Jennifer pripravil okrem otázok o jej manželoch a o tom, či má naozaj poistený zadok, aj niečo špeciálne. Chcel vedieť, koho najslávnejšieho má vo svojom mobile. Po tom, ako zistil, že v jej telefónnom zozname sú aj čísla na Demi Lovato, Chrisa Browna, Bradleyho Coopera či Cristiana Ronalda prehlásil, že to je najlepší telefón, aký v živote videl. 

Potom  sa rozhodol, že chce napísať niekomu z jej telefónu sms a voľba padla na Leonarda DiCapria. Po odoslaní flirtujúcej sms ani nečakali, že by sa Leo ozval. Ten ich prekvapil tým, že to celé zobral vážne a pozval Jennifer do klubu. Tá to však so smiechom odmietla so slovami, že radšej bude doma s deťmi piecť. A čo vy, vedeli by ste odolať pozvaniu Leonarda DiCapria? 

Zdroj: telkac.sk 

Foto: youtube.com

Tagy: Jennifer Lopez Leonardo Dicaprio

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov