Obľúbený Homer Simpson chystá prekvapenie: Toto tu ešte nebolo!

12.05.2016ZaujímavostiHomer Simpson z kultového animovaného seriálu Simpsonovci (1989) sa po prvý raz v histórii objaví na televíznych obrazovkách naživo. Hlava obľúbenej žltej rodinky bude na konci 595. epizódy v priamom prenose odpovedať na telefonické hovory fanúšikov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tvorcom seriálu to umožní technológia snímania pohybu, s pomocou ktorej budú sledovať pohyby hlavy a rúk herca Dana Castellanetu. Päťdesiatosemročný herec je v anglicky hovoriacich krajinách známy ako Homerov hlas. „Tri minúty bude prijímať otázky, hovoriť o udalostiach dňa. Som si istý, že Donald Trump povie niečo hlúpe, takže materiál je už napísaný,“ priblížil výkonný producent série Al Jean, ktorý tiež upozornil, že prenos budú vysielať so sedemsekundovým oneskorením, aby zabránili nečakaným nepríjemnostiam. Spomínaná 595. epizóda Simpsonovcov bude mať premiéru v nedeľu 15. mája.

Tvorcom rodinky, ktorú tvoria Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie, je Matt Groening. Seriál Simpsonovci od vzniku získal 32 cien Emmy, rodina má tiež svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy, Homerov výkrik D’oh! sa v roku 2001 dostal do Oxfordského slovníka anglického jazyka. Seriál sa vysiela vo viac ako sto krajinách a je preložený do päťdesiatich jazykov. V roku 2007 mala premiéru aj snímka s názvom Simpsonovci vo filme.

Zdroj: SITA  lu 

Foto: SITA

Tagy: Homer Simpson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov