Tak toto už vážne prehnala: Herečka pridala sexi FOTO, ľudia ju zasypali tvrdou kritikou!

Mischa Barton
11.07.2016ZaujímavostiBritská herečka Mischa Barton vyvolala poriadnu vlnu pobúrenia. Na sociálnu sieť Instagram zavesila sexi fotku v bikinách. Na tom by nebolo nič zvláštne. Za všetko však môže status vedľa nej, ktorý ľudí totálne rozhorčil.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Cieľom jej statusu bol Afroameričan Alain Sterling, ktorého zastrelil policajt v americkom štáte Louisiana. Herečka ostro kritizovala policajnú brutalitu voči černošskému obyvateľstvu.Na vyjadrenie svojho znepokojenia a smútku si však vybrala neštandardný spôsob. 

Odozva na seba nenechala dlho čakať a ľudia jej to pekne spočítali."Toto nie je o tebe. Zmeň obrázok, ak chceš, aby ľudia brali tvoju ľútosť vážne!" "Hrubé zneuctenie obete, hanbi sa!" Podobných odkazov sa na hlavu herečky zosypala celá kopa. 

Mischa odstránila fotografiu a na Twitteri vydala ospravedlnenie. "Som iba človek, nie som dokonalá a ospravedlňujem sa, že môj príspevok vyšiel z kontextu. Nechcela som nikoho uraziť." Celá situácia ju úprimne mrzí a ani v najhoršom sne ju nenapadlo, že by sa to mohlo zvrtnúť týmto smerom. Zdá sa, že herečka dostala tvrdé poučenie do budúcnosti.

Mischa Barton sa preslávila v spomínanom seriáli O.C. California, kde hrala v rokoch 2003 až 2006. Objavila sa aj vo filmoch Lawn Dogs (1997), Šiesty zmysel (1999), Notting Hill (1999), Mrazivá posadnutosť (2009), Dom hrôzy (2009), Don't Fade Away (2010) či Hope Lost (2015). Po tom, ako prestala účinkovať v spomínanom seriáli, sa jej meno spájalo s alkoholom a drogami. V roku 2010 vyhlásila, že s pitím nadobro skoncovala.

Zdroj: mz 

Foto: Instagram

Tagy: Mischa Barton

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov