Nevera, podvod či život s násilníkom: Aj naši herci poznajú trpkú chuť rozvodu

22.07.2016ZaujímavostiViacerí úspešní slovenskí herci nezažili v osobnom živote toľko šťastia ako v tom pracovnom. Po rokoch manželstva prežili neúprosný krach vzťahu. Rôzne dôvody viedli k zrejme jedinému možnému riešeniu - rozvodu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ján Kroner si povedal s Lenkou Košickou "zbohom"

Herec Ján Kroner prežil ťažký rozvod pred dvomi rokmi. So svojou exmanželkou, populárnou dabérkou Lenkou Košickou, začal mať vážne nezhody najmä kvôli zlému psychickému stavu. Kroner opakovane skončil na psychiatrii, čo jeho partnerka niesla len veľmi ťažko. Práve kvôli podlomenému duševnému zdraviu sa musel stiahnuť aj z hereckého prostredia, tá najtvrdšia rana však prišla v podobe rozvodu.

Anka Šišková bola z krachu manželstva v šoku

Herečka Anka Šišková žila v spoločnej domácnosti s českým režisérom Jiřím Chlumským. Ten sa najskôr kvôli nej rozviedol, potom jej však pichol dýku do chrbta. Ich láska stroskotala na nevere. Rok a pol po svadbe si Chlumský našiel mladšiu milenku, ku ktorej sa aj nasťahoval. Šišková si nečakaný krach manželstva nevedela absolútne vysvetliť, no musela sa s ním zmieriť.

Zuzana Fialová sa už radšej nevydá

Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. O herečke Zuzane Fialovej to však vôbec neplatí. So svojím manželom sa najskôr rozviedla, no po čase sa konali nové zásnuby. Herečka si to však rozmyslela a zo svadby nakoniec nič nebolo. Jej exmanžel údajne trpel násilníckymi sklonmi, dokonca pred ich domom napadol a zranil aj fotografa. Spolu majú syna Davida.

Rozvod Petra Sklára trval tri roky

Peter Sklár v hereckom živote obsadzuje najmä zábavné úlohy. V realite si však kvôli rozvodu toho musel vytrpieť naozaj dosť. Jeho exmanželka Anna mala na krku miliónové podvody, dokonca sa dostala aj za mreže. Musel sa s ňou naťahovať tri roky, aby bol oficiálne rozvedený. Až po tomto čase nočná mora konečne skončila. Majú spolu dve deti.

Zdroj: mz 

Foto: SITA

Tagy: Peter Sklár Ján Kroner Zuzana Fialová Anka Šišková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov