Myslí to vážne? Z výrokov Demi Lovato o morských pannách rozum zastáva!

Demi Lovato
23.07.2016ZaujímavostiNajnovšie vyjadrenie mladučkej hviezdy Demi Lovato (23) zaskočilo mnoho jej fanúšikov. Speváčka a herečka sa v najnovšom rozhovore pre kanadské vydanie magazínu Elle vyjadrila aj k teóriám o mimozemšťanoch a živote mimo našej planéty.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Viem, že mimozemšťania skutočne existujú. Ako môžeme byť my ľudia takí egoistickí a myslieť si, že sme jediné bytosti vo vesmíre?“ povedala Lovato.

Keď sa mladučkej hviezdy reportér spýtal na to, v čo verí, neváhala ani minútu. „V mimozemšťanov! Pred pár rokmi som dokonca videla UFO,“ vyhlásila. „Bola som vonku, kráčala som a v tom som sa pozrela na oblohu. Pripomínalo červa, menilo tvary a hýbalo sa po celej oblohe.“

Nie je to po prvýkrát, čo sa Demi v rozhovore pre médiá vyjadrila k téme mimozemšťanov. V roku 2014 v nočnej šou Setha Meyersa dokonca vyjadrila presvedčenie, že existujú aj morské panny. Že má bývalá hviezdička disneyovských teenagerských filmov túto teóriu poriadne premyslenú, dokázala aj ďalšími zaujímavými výrokmi. „Domnievam sa, že morské panny skutočne existujú, no sú to v skutočnosti mimozemské bytosti, ktoré obývajú tie časti Indického oceánu, ktoré sme ešte nepreskúmali,“ povedala. „A Krištof Kolumbus tri z nich na svojej ceste do Ameriky videl.“ Keď sa jej Meyers opýtal, či si myslí, že sa morské panny podobajú tým, ktoré autori vyobrazujú v knihách, opäť s odpoveďou neváhala ani minútu. „Nie! Myslím, že vyzerajú ako mimozemšťania,“ vyhlásila sebaisto.

Zdroj:  lu yahoo.com 

Foto: SITA

Tagy: mimozemšťania Demi Lovato morské panny

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov