Radosť sa premenila na nočnú moru: Známe herečky prišli o svoje bábätká

Zuzana Haasová a Zuzana Kanócz
10.08.2016ZaujímavostiSú známe, krásne, úspešné, ale aj ony prežívajú ťažké chvíle. Obrovskú radosť z dieťatka im prekazila tvrdá rana osudu. Nie každé tehotenstvo sa končí šťastne. Ktoré herečky stratili svoje bábätko priskoro?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zuzana Haasová 

Herečka Zuzana Haasová prišla o svoju dcéru Karolínku v lete 2013. Bábätko sa síce narodilo, ale po vážnych komplikáciách ho lekári napriek enormnej snahe nedokázali zachrániť. Dlhý čas sa pokúšala otehotnieť znovu, až sa to na jej veľkú radosť podarilo. Okamžite sa jej dostávalo prísnej lekárskej starostlivosti, nakoľko je od detstva diabetičkou. V ôsmom mesiaci tehotenstva však prišla hrozná správa. Herečka totiž opäť potratila a ťažkú ranu osudu prežila ešte raz.

Zuzana Kanócz

Zuzana Kanócz sa spolu so svojím partnerom Jurajom Lojom na bábätko veľmi tešili. O svoje dieťatko však, bohužiaľ, v piatom mesiaci prišli. Stalo sa to v roku 2012. Jej tehotenstvo sa od začiatku nevyvíjalo dobre. Objavili sa prvé komplikácie a navyše bola uprostred natáčania seriálu Horúca krv. A hoci ju záchranka odviezla "z pľacu" rovno do nemocnice, bábätko sa nepodarilo zachrániť. Napriek smutnej udalosti natáčanie neprerušila a v nakrúcaní naďalej pokračovala. Dnes sa pár teší už z dvoch potomkov - syna Lucasa a dcérky Izabelly.

Gwyneth Paltrow 

Americká herečka Gwyneth Paltrow priznala, že po dcére Apple a synovi Mosesovi čakala ďalšie bábätko, o ktoré však prišla. Navyše priznala aj šokujúcu skutočnosť: "Keď som čakala tretie dieťa, nevyšlo to a takmer som zomrela." Herečka sa na túto tému vôbec nebavila, a preto ani neuviedla, čo presne ju takmer pripravilo o život. Viaceré médiá však okamžite špekulovali, či za tým nebude jej posadnutosť diétami a zdravou výživou.

Lindsey Lohan

Aj problémová hviezda Hollywoodu prežila bolestivú traumu. Život plný alkoholu, drogových prešľapov či pobytov vo väzení si vybral svoju daň. Lindsay Lohan otvorene prehovorila o potrate. Nečakané priznanie prišlo v televíznej relácii, kde moderátorke Oprah Winfrey so slzami v očiach vyrozprávala svoju otvorenú ranu na duši. Po potrate sa psychicky zrútila. O tom, kto bol otcom jej nenarodeného dieťatka však zaryto mlčala.  

Eva Amurri Martino

Americká herečka prišla minulé leto o nenarodené dieťa, ktoré čakala s manželom, športovým komentátorom Kyleom Martinom. Dcéra Oscarom ocenenej herečky Susan Sarandon a talianskeho režiséra Franca Amurriho o smutnej udalosti informovala na svojom blogu. „Prišla som o dieťa, ktoré som nosila pod srdcom. Bola som v deviatom týždni tehotenstva. Na rutinnom vyšetrení ultrazvukom sme zistili, že bábätku nebije srdiečko. Iba tak, zrazu bolo po všetkom. Museli mi ho vybrať z maternice,“ priznala.

Zdroj: mz 

Foto: Topky.sk

Tagy: Gwyneth Paltrow Lindsey Lohan Zuzana Haasová Zuzana Kanócz Eva Amurri Martino

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov