Maniak, úchyl či incest s otcom: Sexuálne škandály, ktoré otriasli Hollywoodom

19.08.2016ZaujímavostiHollywood je ako stvorený pre škandály najrôznejšieho druhu. Svoje by o tom vedeli viaceré celebrity. Najväčšie sexuálne prešľapy niektorým iba poškodili dobré meno, iným však zničili manželstvo a obrátili život naruby.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hugh Grant a sex na verejnosti

Známy herec Hugh Grant podľahol vášniam a neodolal sexu s prostitútkou. Oveľa väčší problém však bol, že dvojica sa erotickým radovánkam začala oddávať priamo na verejnosti. Angličan sa stal známym predovšetkým vďaka romantickej komédii Štyri svadby a jeden pohreb (1994), za výkon v ktorej získal Zlatý glóbus. O rok neskôr ho však "preslávil" tento škandál, vďaka ktorému si zničil vzťah s Liz Hurley a takmer aj kariéru.

Bill Cosby ako sexuálny maniak

Americký herec Bill Cosby údajne omámil drogami a následne sexuálne obťažoval desiatky žien. Incidenty sa podľa obetí odohrali už pred rokmi. Známeho komika obvinilo zo sexuálneho obťažovania celkovo viac ako 50 žien, pričom v súčasnosti čelí aj ďalším civilným žalobám vrátane žaloby za urážku na cti, ktorú na neho spoločne podalo sedem žien. Navyše sa vraj pokúšal zaplatiť ženám za mlčanlivosť po tom, ako mal s nimi sex. 

Sex s vlastným otcom

Mackenzie Phillips, známa najmä kvôli úlohe v seriáli One Day at a Time (1975), všetkým totálne vyrazila dych. Vo svojej autobiografii sa priznala k opakovanému sexuálnemu pomeru so svojím vlastným otcom. Mohla za to najmä jej silná drogová závislosť. Jej otec dokonca chcel, aby sa presťahovali na Fidži, kde incest nie je nezákonný. Napriek šokujúcim skutočnostiam voči zosnulému otcovi necíti nenávisť.

Homosexuálne podozrenie Travoltu

Všetci fanúšikovia zostali v šoku po tom, čo istý masér požadoval od úspešného herca Johna Travolta odškodné vo výške dva milióny dolárov. Dôvodom bolo údajné sexuálne obťažovanie počas masáže v hoteli v Beverly Hills. K žalobe sa neskôr pridal aj druhý anonymný masér, ale nakoniec svoje obvinenia stiahli. Nebolo to prvé podozrenie o sexuálnej orientácii Travoltu. Filmový producent Paul Baresi sa priznal k dvojročnej afére s hercom.

Nahrávka mu zničila manželstvo

Hulk Hogan sa preslávil najmä ako wrestlingový zápasník a herec. Jeho osoba sa však do pozornosti médií dostala najmä kvôli úniku sexuálnej videonahrávky. V hlavnej úlohe bola okrem blonďavého bitkára aj bývalá manželka jeho výborného kamaráta Todda Alana Clema. Hogan bol navyše v tom čase ženatý s Lindou Claridge. Jeho manželstvo sa ocitlo v troskách. Po rozvode jej zanechal 7,4 milióna dolárov, niekoľko nehnuteľností a áut. Po čase sa po druhý raz oženil. Jeho vyvolenou sa stala Jennifer McDaniel.

Pikantné video Pamely Anderson

Herečka Pamela Anderson, známa z televízneho seriálu Baywatch, prežívala nepríjemné chvíle po vykradnutí domu v roku 1995. Zlodeji si totiž odniesli aj videonahrávky divokých sexuálnych radovánok s jej vtedajším manželom Tommym Leem. Video nabralo neuveriteľnú popularitu a dokonca bolo sledovanejšie ako pornofilmy. Herečka dostala 1,5 milióna dolárov ako odškodné a manželstvo po čase aj tak stroskotalo.

Sexuálny úchyl

Bolo by veľkým prekvapením, ak by v tomto zozname chýbal Charlie Sheen. V živote má toho na rováši viac než dosť. Problémy s drogami, stotisícové útraty na prostitútky, priznanie o živote s vírusom HIV či utajovaná bisexuálna orientácia. Všetko však vyvrcholilo odhalením serveru RadarOnline, ktorý tvrdí, že má nahrávky ako orálne ukája muža. Pri jeho mene sa už ľudia nad takýmito prehreškami ani nepozastavujú, pretože k seriálovému hrdinovi z Dva a pol chlapa problémy jednoducho patria.

Neodolateľné opatrovateľky

Kto by to bol povedal, že Arnold Schwarzenegger alebo oscarový herec Jude Law podvedú manželky s opatrovateľkami vlastných detí. Law je známy záletník a nevera pre neho nepredstavuje nič hrozné, lenže toto naozaj prehnal. Mesiac pred sobášom s modelkou Siennou Miller neodolal dvadsaťročnej pestúnke a žiadna svadba sa napokon nekonala. Svalnatý Arnold zasa takmer 15 rokov tajil pred vtedajšou manželkou syna, ktorého splodil s opatrovateľkou svojich štyroch detí.

Zdroj: mz 

Foto: SITA, alchetron.com

Tagy: Arnold Schwarzenegger Pamela Anderson John Travolta Jude Law Hugh Grant Bill Cosby Hulk Hogan Mackenzie Phillips

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov