Trvalo to celú večnosť: Na tieto seriálové bozky sme čakali niekoľko sérií!

seriálové bozky - koláž
13.04.2017ZaujímavostiTakmer do každého seriálu tvorcovia dokázali prepašovať aspoň jednu dvojicu postáv, pri ktorej sme akosi podvedome chceli, aby skončili spolu a aby sa už konečne pobozkali. Niektorým sa to podarilo už v prvých častiach, no u iných sme si na prvý bozk museli počkať celú večnosť.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Booth a Brennanová (Kosti) - 3. séria, 9. epizóda

Fešák Booth a „Kostička“ sa prvýkrát pobozkali vďaka prokurátorke Caroline Julian. Tá ich do toho prinútila pomocou imela a dokázala tak, že medzi nimi chémia jednoducho je. Na čo sme sa tešili, sa stalo a hoci vtedy išlo len o žart, nakoniec dvojica skončila spolu.


Mohlo by vás zaujímať: Šarmantní, úspešní, s neodolateľným prízvukom: Týchto britských fešákov zbožňujeme!


Oliver a Felicity (Arrow) - 3. séria, 1. epizóda

Už od prvej série, kedy sa Oliver a Felicity stretli, sa fanúšikovia priam dožadovali ich spojenia. Oliver však nebol úplne vyrovnaný s ostatnými ženami vo svojom živote. Zároveň si uvedomoval, že nemôže byť Arrow a súčasne byť s Felicity. Prvýkrát jej vyznal lásku vo finále druhej série, no tiež to bolo súčasťou triku ako poraziť Deathstrokea. Fanúšikovia sa však na začiatku tretej sezóny dozvedeli, že hrdinove pocity boli aj skutočné a dokázal ich hneď v prvej časti bozkom.

Damon a Elena (Upírske denníky) - 3. séria, 10. epizóda

Hoci na začiatku seriálu všetko naznačovalo, že Elena patrí k Stefanovi, oveľa viac sme to chceli dopriať jeho zlému, no príťažlivému bratovi Damonovi. V prvej sérii pobozkal Eleninu dvojníčku Katherine Pierce, v druhej zase Elena ponúkla sladký bozk Damonovi, keď sa zdalo, že umiera. Až tretia séria priniesla obojstranne chcený bozk a veci nabrali nový smer.


Mohlo by vás zaujímať: Ďalší románik skončil: Sexi upír Stefan a jeho kolegyňa sa rozišli!


Luke a Lorelai (Ženy z rodu Gilmorovcov) - 4. séria, 22. epizóda

Hoci si Lorelai prešla v seriáli mnohými vzťahmi, fanúšikovia odjakživa vedeli, že patrí k Lukeovi. Už úplne prvá scéna seriálu bola o tom, ako sa hádajú o káve. Chémia medzi nimi bola nepopierateľná a videli to aj obyvatelia mestečka Stars Hollow. Vzájomnú náklonnosť spečatili bozkom až na konci štvrtej série počas skúšobnej noci v hoteli Vážka.


Mohlo by vás zaujímať: Príťažliví a slobodní: U týchto hercov máte ešte šancu!


House a Cuddyová (Dr. House) - 5. séria, 6. epizóda

Gregory House spôsoboval svojej šéfke bolehlav azda v každej časti populárneho seriálu. Ich vzájomný rešpekt a príťažlivosť nakoniec spôsobili, že za ich profesijným napätím predsa musí byť niečo viac. Na prvý bozk sme čakali skutočne dlho – došlo k nemu až v priebehu piatej série. Nič pre netrpezlivých!

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Telkáč, Youtube

Tagy: Upírske denníky Arrow Ženy z rodu Gilmorovcov Kosti Dr. House

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov