Alkohol, sex, šialené scény: Toto sú tie najbizarnejšie tínedžerské komédie

30.05.2017ZaujímavostiNajlepšie roky života. Aj tak by sa dalo nazvať bezstarostné obdobie života počas strednej alebo vysokej školy. Nasledujúce filmy to iba potvrdia. Aj keď v tomto prípade ide o absolútny extrém, kde neexistujú žiadne hranice.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Bulšit

Janey nosí okuliare a špinavé montérky, takže ju nikto v škole nemá rád. Ale skrýva sa v nej skutočná krása. Jake Wyler, hráč školského futbalového tímu, ktorého všetky (a všetci) milujú, sa s kamarátmi staví, že z nej urobí kráľovnú maturitného plesu. Medzitým do školy nepozorovane prenikne deväťdesiatročná reportérka, ktorá sa vydáva za študentku, tím roztlieskavačiek ukradne inému tímu jeho choreografiu, dorazí sexi študentka z ďalekej európskej krajiny. Navyše Catherine Wylerová, najväčšia potvora na škole, by sa hrozne chcela vyspať so svojím bratom. Máte pravdu, je to Bulšit. Nová paródia na všetky tínedžerské filmy nemá úctu pred ničím.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO Pri tejto sexi rosničke vám bude stále horúco: Stačí, keď sa pootočí doľava a padne vám sanka

Prci, prci, prcičky

Skvelá legendárna séria, ktorú nič neprekoná. Napriek tomu, že bolo natočených až osem častí, tou najpamätnejšou zostane hneď tá prvá. Štyria mušketieri strednej školy uzavrú na jednom z večierkov zmluvu, v ktorej sa zaviažu, že ani jeden neprejde školou ako panic. Pochopiteľne, že nikto nechce byť posledný, a tak sa balí ako o závod. Vyzerá to, že Jim bude mať šťastie. Veľmi sa mu páči exotická sexbomba Nadia, ktorá od neho chce doučovať históriu. Jim preto inštaluje webcameru, takže všetci spolužiaci môžu cez internet sledovať, čo sa bude diať v jeho izbe. Šialené scény začínajú.

Projekt X

Bláznivý film sleduje troch zdanlivo nenápadných študentov 4. ročníka, ktorí sa snažia zviditeľniť pred svojím odchodom zo školy. Ich myšlienka bola úplne nevinná - usporiadať večierok, na ktorý nikdy nikto nezabudne. Ale na to, čo ich čakalo, nebol pripravený nikto. Správy sa šírili rýchlo, sny sú v troskách, povesť poškvrnená a na konci všetkého sa zrodia legendy. Radšej sa však neinšpirujte.

Eurotrip

Scott práve odpromoval, ale v ten istý deň sa s ním rozišla jeho priateľka Fiona. Na promočnej párty sa opil a poslal nie práve lichotivý e-mail svojmu nemeckému kamarátovi, s ktorým si píše nejakú dobu. Potom zistí, že Mike je vlastne Mika, ktorá vyzerá ako poriadna sexbomba, ktorá chcela za ním pricestovať. Po správe sa však Mika naštvala a nemá záujem Scotta ešte niekedy vidieť. Scott sa rozhodne zachrániť tento vzťah za každú cenu. A tak sa vydáva naprieč Európou spoločne so svojím kamarátom Cooperom a dvojičkami Jamiem a Jenny. Začína strastiplná cesta do Berlína, ktorá vedie cez futbalový Londýn, romantický Paríž, mesto voľnej zábavy Amsterdam, pápežský Vatikán, ale tiež cez Bratislavu, ktorá vyzerá ako susedné mesto Černobylu až do Berlína. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO Slováci si ich navždy zapamätali: TOP 5 najpodivnejších hviezd z reality show!

Vo štvorici po opici

Trojdielna séria je vhodná nie len pre tínedžerov. Dva dni pred svadbou odchádza Doug a jeho traja kamaráti do Las Vegas na nezabudnuteľnú párty. Lenže keď sa ráno prebudia s treštiacou hlavou, zistia, že si vlastne vôbec nič nepamätajú. Ich luxusná hotelová izba vyzerá ako po výbuchu a ženícha nemôže nikto nikde nájsť. Podobný scenár sa opakuje aj na párty v thajskom Bangkoku či počas veľkolepého návratu do Las Vegas.

Zdroj: telkáč 

Foto: Koláž Telkáč, Video: YouTube

Tagy: Prci prcičky Vo štvorici po opici prci Bulšit Eurotrip Projekt X

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov