Najväčšie trapasy hercov: Tieto momenty si hviezdy za klobúk nedajú!

Trápne momenty
10.09.2014ZaujímavostiHoci sa to možno niekomu nezdá, aj herci z Hollywoodu sú iba ľudia a zaujať sa im občas podarí trochu inak, ako by chceli. Pády, kiksy či zvukové záznamy, ktoré sa nikdy nemali dostať na verejnosť. Pozrite si tie najväčšie trapasy, na ktoré by herci radi zabudli!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Christian Bale

Britský herec zažiaril v niekoľkých filmoch a za výkon vo vedľajšej role v snímke Bojovník dokonca získal v roku 2011 sošku Akadémie. Počas nakrúcania Terminator Salvation však na povrch vyplávali aj iné, neherecké kvality. Na pľaci takmer 4 minúty vulgárne nadával kameramanovi, ktorý sa náhodou priplietol do záberu. Nechutný incident by sa mu možno prepiekol, to by ale nesmel uniknúť na internet. Na hanbu tak bolo zarobené a samotný Bale sa o niekoľko dní verejne ospravedlnil so slovami, že sa "správal ako hlupák".


Čo v súčasnosti najviac teší obľúbeného predstaviteľa Batmana?


Jennifer Lawrence

Existujú ľudia, ktorým sa v niektorých situáciách akoby lepila smola na päty. Medzi nich môžeme pokojne zaradiť aj mladučkú hviezdu Jennifer Lawrence. Za posledné roky sa jej podarilo zazmätkovať viackrát - najprv sa jej počas odovzdávania cien SAG roztrhli šaty a o pár dní na to sa jej pred novinármi vyzula lodička. Herečka zaujímavé obdobie zaklincovala trapasom na Oscaroch, keď sa pri ceste na pódium pošmykla a spadla na schodoch.


Prečítajte si, v čom drží Jennifer Lawrence nový svetový rekord!


Chris Klein

Chrisovi Kleinovi sa do povedomia verejnosti podarilo preniknúť vďaka úlohe v známej tínedžerskej komédii Prci, prci, prcičky a jej dvoch pokračovaniach. Okrem toho ale veľkú dieru do filmového sveta neurobil, hoci sa o to pokúšal napríklad snahou dostať sa do hollywoodskej verzii muzikálu Mamma Mia. Nebudeme si klamať, výkon, ktorý predviedol na kastingu, sa do filmovej histórie zlatým písmom asi nezapíše...

Gwyneth Paltrow

Úspešná americká herečka Gwyneth Paltrow má v talóne aj Oscara za výkon v hlavnej úlohe filmu Zamilovaný Shakespeare. Na tom, samozrejme, nič zahanbujúce nie je, avšak predvedená ďakovná reč už trápnosťou zaváňala. Blonďavá umelkyňa sa počas nej rozplakala takým spôsobom, že ju množstvo fanúšikov odsúdilo a nazvalo falošnou. Nuž, posúďte sami.

Rozchod Gwyneth Paltrow a Chrisa Martina v marci šokoval.

Melissa Leo

Najpopulárnejšie filmové ocenenia s viac ako osemdesiatročnou históriou sú na trapasy a vtipné momenty ako stvorené. Pred tromi rokmi sa o tom presvedčila aj Melissa Leo, ktorá sa pri preberaní Oscara za výkon vo vedľajšej úlohe v snímke Bojovník priveľmi rozcítila. Pred miliónmi televíznych divákov si neudržala jazyk za zubami, v živom vysielaní vyslovila najznámejšiu anglickú nadávku a nový hit internetu bol na svete.

Mel Gibson

Na poriadny malér si zarobil aj hollywoodsky veterán Mel Gibson. Začiatkom roku 2010 totiž napadol svoju manželku Oksanu Grigorievu a aby toho nebolo málo, na internet unikli záznamy z ich telefonátov. Gibson si v nich servítky pred ústa nedával a dnes už bývalku častoval naozaj nechutnými výrazmi, ku ktorým pridal aj rasistické vyjadrenia. Nemôže sa preto čudovať, keď od spolupráce s ním začalo bočiť aj také herecké eso ako Leonardo DiCaprio.


Vychutnajte si akčnú klasiku Šialený Max s Melom Gibsonom už čoskoro!


David Hasselhoff

Herecká hviezda populárneho Hoffa, alias Mitcha Buchannona z Pobrežnej hliadky, už dávno vyhasla, avšak pozornosť sa mu darí pútať aj naďalej. Video spred pár rokov, ktoré nakrútila jedna z dcér, totiž zobrazuje amerického zabávača a speváka, ako sa zjavne opitý nešikovne kŕmi hamburgerom zo zeme.


Pozrite sa, ako vyzerá populárny herec v dnešnej dobe!


Tom Cruise

Čosi do zbierky trapasov, zahanbení a kiksov pridal ďalši velikán strieborného plátna Tom Cruise. Rodák zo štátu New York sa rozhodol, že svoju lásku manželke Katie Holmes vyzná naozaj extravagantne. Ako inak by sme mohli nazvať poskakovanie na gauči, výbuchy smiechu a víťazné gestá, ktoré populárny herec predviedol v talkšou slávnej Oprah Winfrey? Žiaľ, úspešný vzťah mu to neprinieslo, pretože s Katie sa o pár rokov na to rozviedol.


Pobavte sa na výkonoch hviezd ako Tom Cruise či Brad Pitt na kastingoch z ich mladosti!


John Travolta

Zdá sa, akoby predstavitelia scientologickej cirkvi mali patent na trapasy. Zahanbujúco sa na odovzdávaní tohtoročných Oscarov prezentoval legendárny John Travolta. Pri odovzdávaní jednej z cien šlo všetko ako po masle, potom to však prišlo. Travoltovi sa podarilo neuveriteľne skomoliť meno hviezdy Broadwaya Idiny Manzel. Ako, to si už radšej pozrite vo videu.


John Travolta a Robert de Niro v dráme Sezóna zabíjania už budúcu sobotu na Nova Cinema!


Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Jennifer Lawrence Mel Gibson Christian Bale Tom Cruise John Travolta trapasy Gwynneth Paltrow

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov