Obľúbenejší ako hlavní hrdinovia: Bez týchto postáv by boli seriály o ničom!

Koláž vedľajšie postavy
27.06.2017ZaujímavostiSeriály neustále prinášajú obrovskú dávku nových postáv. A hoci sú najdôležitejší hlavní hrdinovia, bez vedľajších postáv by to nikdy nebolo ono. Tieto postavičky sa síce neobjavovali na obrazovkách často, no situácie s nimi boli vždy pamätné. Nájdete medzi nimi svoju obľúbenú vedľajšiu postavu?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Karen McCluskey (Zúfalé manželky)

Ak ste sledovali seriál Zúfalé manželky, tak to ste určite na Wisteria Lane postrehli okrem iných aj starú pani McCluskeyovú. V dave rôznorodých charakterov nezapadla najmä vďaka svojskej povahe. Len máločo ju vyviedlo z miery a bez hanby povedala na rovinu, čo si myslí. A nesmieme zabudnúť ani na mŕtve telo v jej mrazničke.


Mohlo by vás zaujímať: Príťažliví a slobodní: U týchto hercov máte ešte šancu!


Kirk (Ženy z rodu Gilmorovcov)

Okrem ukecaných Gilmoriek sa každému fanúšikovi obľúbeného seriálu určite do pamäti zapísal Kirk. Veď azda neexistuje postava, ktorá by mala toľko zamestnaní ako milovník mačiek zo Stars Hollow. Pamätné sú však aj Kirkove nezmyslené argumenty, podivné nápady a detské správanie.


Mohlo by vás zaujímať: Trvalo to celú večnosť: Na tieto seriálové bozky sme čakali niekoľko sérií!


Blair Waldorf (Gossip Girl)

Prominentnej smotánke z Upper East Side na Manhattane vládla Serena van der Woodsen. Od svojho návratu medzi spolužiakov na začiatku prvej série sa na ňu upriamuje najväčšia pozornosť. Bohužiaľ, pre mnohých divákov bola sklamaním a svojimi hlúpymi rozhodnutiami dokázala poriadne naštvať. Ozajstnou kráľovnou však bola uštipačná Blair, ktorej nikdy nechýbal dokonalý diabolský plán. Na jej obľúbenie však divák potreboval viac času, no stálo to za to. Bez Blair by v Gossip Girl panovala nuda!

Ned Flanders (Simpsonovci)

Seriál Simpsonovci priniesol do televízneho sveta množstvo zaujímavých a nezabudnuteľných vedľajších charakterov. Slušný a veriaci sused Flanders však zabodoval azda najviac. Veď nech mu obľúbená rodinka spáchala čokoľvek, vždy im dokázal odpustiť a pomôcť.


Mohlo by vás zaujímať: Máte radi históriu? Tieto seriály by ste rozhodne nemali minúť!


Bash (Reign)

Aj historický seriál Reign ponúkol divákom veľa zaujímavých postáv. K tým najlepším patrí nemanželský kráľov syn Sebastian. Hoci sa s nim seriálový osud veľmi nepáral a musel si toho veľa prežiť, asi neexistuje fanúšik tohto seriálu, ktorý by mu nedoprial stať sa kráľom.

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: ABC, CW

Tagy: Simpsonovci Ženy z rodu Gilmorovcov Zúfalé manželky Reign Gossip Girl

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov