Dámska jazda môže ihneď začať: Tieto seriály vás pobavia aj rozplačú

seriálová dámska jazda - koláž
05.09.2017ZaujímavostiPotrebujete oddych po práci či náročnom dni, no film kvôli svojej dĺžke neprichádza do úvahy? Siahnite po krátkom, zábavnom či zaujímavom seriáli. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ktoré síce mužov veľmi lákať nebudú, no pre dámy sú ako vyšité.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zúfalé manželky

Celých osem sérií a množstvo ocenení si vyslúžila skupinka zúfalých manželiek z Wisteria Lane a ich susedia. Ich príbeh rozpráva Mary Alice, ktorá hneď v prvej epizóde spácha samovraždu. Predmestie mesta Fairview síce vyzerá na prvý pohľad pokojne, no skrýva množstvo tajomstiev i tragédií...


Mohlo by vás zuajímať: Obľúbenejší ako hlavní hrdinovia: Bez týchto postáv by boli seriály o ničom!


Prefíkané slúžky

Seriál z rúk tvorcu úspešných Zúfalých manželiek bol už od začiatku odsúdený na úspech a popularitu. Dej sleduje osudy štyroch hispánskych slúžok z Beverly Hills. Tie prekonávajú komplikované chvíle strávené so svojimi snobskými zamestnávateľmi a samozrejme o všetkom klebetia. Ani tu nechýbajú klamstvá, intrigy, vraždy i náročné a zábavné situácie.

Pretty Little Liars

Pre milovníčky záhad a tajomstiev je tu seriál, ktorého dej sa odohráva v mestečku Rosewood. Tam sa zoznámite s piatimi najlepšími kamarátkami – Ariou, Hannou, Emily, Spencer a Alison. Pokojný život dospievajúcich dievčat sa zmení v okamihu, kedy Alison záhadne zmizne a objaví sa anonym s výhražnými správami, podpisujúci sa ako „A“. Bohužiaľ, nejde len o hlúpy vtip. Seriál sa skončil tento rok a z tínedžeriek sa za ten čas stali dospelé ženy.

Sex v meste

Kto by nepoznal legendárnu klasiku v podobe Sexu v meste? Nemýľte si ho však s filmami, ktoré sa priživili na jeho úspechu. Štyri priateľky síce nemajú navonok nič spoločné, no spája ich silné puto. Čaká na vás kopa humoru, nevery, priateľstva, sexu, módnych vychytávok a hľadania pána dokonalého. To všetko v New Yorku na Manhattane – v meste plnom mužov.


Mohlo by vás zaujímať: TOP filmy pre milovníkov módy: Tieto jednoducho musíte vidieť!


2 Broke Girls

Ak dávate prednosť krátkym a nenáročným seriálom, pri ktorých sa zaručene zasmejete, siahnite po tomto. 2 Broke Girls je sitkom plný zábavy a humoru, takže nehrozí, že by ste sa pri ňom nudili. Hlavnými hrdinkami sú dve náhodné kamarátky – Max pochádza z chudobnej rodiny a Caroline je zase známa pre podvody svojho už skrachovaného otca. Obe pracujú ako čašníčky v bistre plnom zaujímavých postavičiek.

Mistresses

Dramatický dej popisuje príbehy štyroch priateliek. Každá z nich má vlastný život, sú plné protikladov a usilujú sa o niečo iné – postup v kariére, zmierenie so smrťou, vybudovanie nového života či založenie rodiny. Pozor, seriál je prudko návykový.

Orange Is the New Black

Seriál založený na memoároch je niečo úplne odlišné ako iné seriály pre ženy. Hlavnou postavou je Piper, ktorá sa dostáva do väzenia. Tam sa stretáva so svojou niekdajšou partnerkou, ale aj mnohými inými ženami. Nechýbajú vtipné situácie, nadhľad či vážne témy.


Mohlo by vás zaujímať: Na tieto seriálové bozky sme čakali niekoľko sérií!


Ženy z rodu Gilmorovcov

Vzťah Lorelai a Rory je legendárny. A rovnako aj seriál, ktorý sleduje ich životy, ako aj životy ostatných obyvateľov malebného mesta Stars Hollow. Určite dáte za pravdu faktu, že je to seriál, ktorý môžeme pozerať kedykoľvek.

Younger

Pohodový seriál vytvorený na motívy knihy ukazuje, aké ťažké to majú ženy, keď si v istom veku chcú nájsť dobrú prácu. Liza je štyridsaťročná, čerstvo rozvedená slobodná matka. Keďže zamestnať sa v jej rokoch je náročné, zmení si šatník, spôsob rozprávania a samozrejme aj vek. A tu nastávajú problémy, ale aj zábavné situácie, pri ktorých strávite pohodové chvíle.

The Bold Type

Novinka rozpráva príbeh troch priateliek - Sutton, Kat a Jane, ktoré pracujú v redakcii populárneho časopisu pre ženy. Nejde im však len o prácu, ale popritom hľadajú samé seba, svoje miesto v živote a pochopiteľne aj osudové lásky. Seriál má zatiaľ len pár častí, takže uvidíme, čo sa z neho vyvinie. 

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Koláž Telkáč, Video: YouTube

Tagy: Sex v meste Ženy z rodu Gilmorovcov Zúfalé manželky Orange is the new black Mistresses Diabolské slúžky The bold type

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov