Od Spider-Mana po X-Menov: Komiksový tvorca Stan Lee sa objavil v každom filme od Marvelu

Stan Lee
25.08.2017ZaujímavostiKto je to ten šedivý pán s okuliarmi, ktorý sa mihne v takmer každom jednom superhrdinskom filme, ktorý vyjde pod hlavičkou komiksového giganta Marvel? Pokiaľ to neviete, tak budete pravdepodobne veľmi milo prekvapený.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tento 94-ročný pán je totiž tvorcom mnohých a nesmierne populárnych komiksových hrdinov, akými sú napríklad Spider-man, Hulk, Fantastic Four, X-Men, Thor, Avengers, Daredevil, Iron Man či dokonca aj Silver Surfer, ktorého sme mohli vidieť ako zápornú postavu vo filmovom pokračovaní Fantastickej štvorky. Keď sa teda naplno rozbehli plány s filmovým univerzom, kde takmer všetky jeho spomínané postavy bojujú proti temným silám z celého vesmíru, rozhodlo sa, že na počesť jeho geniálnej mysle plnej fantázie, sa herec v snímkach objaví v takzvanej cameo úlohe.

Muž s fantáziou bez hraníc a otec všetkých superhrdinov. Aj to je Stan Lee!

To znamená, že väčšinou ani nerozpráva a proste sa "len mihne" na plátne. Zo začiatku to nebola úplne samozrejmosť, no v posledných rokoch si fanúšikovia už ani nevedia predstaviť snímku od Marvelu, kde by sa tento stále vitálny pán a otec týchto postáv, neobjavil. V nižšie priloženom videu sa môžete pozrieť, v ktorých filmoch nás poctil svojou prítomnosťou. Postreli ste ho vo všetkých? 

Zdroj: telkac.zoznam.sk 

Foto: SITA, Video: Youtube

Tagy: Marvel Hulk Avengers Iron Man Spider-Man Stan Lee

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov