Teória veľkého tresku trhá rekordy: Viete, že existovala napodobenina či verzia bez Penny?

Teória veľkého tresku
01.12.2017ZaujímavostiSadáte pravidelne pred televíznu obrazovku, aby ste sa nechali zabávať epizódami seriálu Teória veľkého tresku? Spravodajský server news.com.au zozbieral zaujímavosti, ktoré možno o seriáli neviete.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americký televízny sitkom zo sveta geniálnych fyzikov z dielne Chucka Lorrea a Billa Bradyho baví divákov po celom svete už desať rokov. Prvé epizódy najprv zožali zmiešané reakcie a chvíľu trvalo, než si seriál získal väčšiu sledovanosť. Od štvrtej série sa však Teória veľkého tresku v USA stala najlepšie hodnoteným seriálom a zosadila dovtedy úradujúceho seriálového šampióna, seriál Dva a pol chlapa s Charlie Sheenom. Čo teda o Teórii veľkého tresku neviete?


Mohlo by vás zaujímať: Teória veľkého tresku je na scéne už 10 rokov: Tieto zaujímavosti vás prekvapia!


Existovala napodobenina

Počas tretej série Teórie veľkého tresku producenti zistili, že sa v Bielorusku vysiela televízny seriál nazvaný Teoretici, ktorý ich reláciu nehanebne vykráda. Zvažovali právne kroky, ale k tým nikdy nedošlo, pretože hviezdy napodobeného seriálu prestali natáčať, akonáhle sa dozvedeli, čo sa deje.

Kaley Cuoco nebola v pilotnom diele

Herečka Kaley Cuocová, ktorá sa preslávila úlohou Penny, mala pôvodne smolu. Na konkurz išla dvakrát, ale hlavnú ženskú úlohu nakoniec získala Amanda Walsh. Avšak potom, čo sa televíznej stanici CBS seriál nepozdával, rozhodol sa tvorca Chuck Lorre vykonať zmeny - a jednou z nich bola aj výmena obsadenia Penny. "Do tretice všetko dobré," komentovala získanie svojej zatiaľ najvýznamnejšie herečkinej úlohy.

Priezvisko Penny nepoznáme

Možno si to väčšina fanúšikov ani neuvedomila, ale v seriáli nikdy nikde nezaznie Pennyino priezvisko. Na rozdiel od ostatných postáv zostáva jej priezvisko záhadou, o čo údajne požiadala sama herečka. Spolutvorca seriálu Bill v minulosti povedal, že Pennyino meno sa nakoniec odhalí - avšak producent Steve Molaro to poprel. Takže, kto vie?

Kaley Cuoco a Johnny Galecki tvorili pár aj v skutočnosti

Kaley Cuoco má blízko ku všetkým svojim hereckým kolegom z Teórie veľkého tresku, ale špeciálny vzťah má s Johnnym Galeckim, ktorý hrá Leonarda. "Dva roky sme spolu chodili," zverila sa v roku 2010 časopisu Watch! "Bola to ohromná časť môjho života, ale nikto o tom nevedel. Bol to úžasný vzťah, ale my sme o tom nepovedali ani slovo a nikdy sme spolu nikam nechodili. Mám veľké šťastie, že sme sa na rozchode zhodli a neskončilo to medzi nami nenávisťou," dodala.

Melissa Rauch bola veľkou fanúšičkou

Keď sa Melissa Rauch v tretej sezóne pripojila k hercom seriálu v úlohe Bernadette, bola už dlho jeho veľkou fanúšičkou, ale snažila sa to počas nakrúcania príliš nedávať najavo. V tomto roku oznámil časopis Variety, že herečka uzavrela dohodu s Warner Bros.Television a v seriáli zostane. Podľa informácií denníka jej to vynesie pol milióna dolárov za epizódu. Táto zmluva platí na 48 epizód.

Sheldonovo tričko často odzrkadľuje jeho náladu

Fanúšikovia komiksu Green Lantern už zrejme vedia, že Sheldon často nosí rôzne farebné tričká s logom jeho hlavnej postavy. Každá farba jeho trička má v komiksovom svete priradenú inú emóciu - napríklad červená je hnev, modrá nádej a indigová vášeň. Sheldonovo správanie v konkrétnej scéne často odráža aj farba jeho trička s logom Green Lantern.

Zdroj: ČTK 

Foto: nme.com, Instagram/J.G., SITA, YouTube, Video: YouTube

Tagy: Teória veľkého tresku Jim Parsons Johnny Galecki Kaley Cuoco Sheldon Cooper zaujímavosti

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov