Konečne šťastní: Známe tváre budú Vianoce tráviť s novým partnerom

20.12.2017ZaujímavostiSlovenský šoubiznis prežil skutočne búrlivý rok. Na verejnosť sa dostalo mnoho prekvapujúcich správ o rozvodoch či skrachovaných vzťahoch. Niektorí aktéri si dokonca stihli nájsť aj náhradu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Andrej Bičan a Michaela

Iba nedávno udrela ako blesk z jasného neba správa o rozvode populárneho moderátora Andreja Bičana (42). Po 11 rokoch mu oficiálne skrachovalo manželstvo s Editou (41), s ktorou má dve deti. Ešte väčším prekvapením je príčina. Za rozpadom vzťahu stojí iba 23-ročná Michaela, s ktorou Bičan údajne randí už takmer tri roky. Mladá študentka pracuje ako trénerka jumpingu a nečudo, že s takým telom zamotala hlavu aj o 19-rokov staršiemu zabávačovi.

Róbert Halák a Katka

Herec Róbert Halák (39) prežil turbulentné obdobie. Začiatkom roku sa totiž len 6 mesiacov po svadbe rozviedol s učiteľkou Martinou. Bolo to už jeho druhé manželstvo, no opäť nemalo dlhé trvanie. Predtým sa rozviedol s televíznou scenáristkou Danicou Halákovou. Aktuálne sa však všetko obrátilo na dobré. Ako informuje portál Topky, herec je šťastný po boku novej partnerky Katky.

Miriam Kalisová a Dušan Pašek

Moderátorka Miriam Kalisová (32) sa rozviedla po štvorročnom manželstve s fitness trénerom Martinom Šmahelom (34). Dvojica má spolu dcérku Miu. Krásna Mirka však dlho sama nezostala. Jej novým partnerom sa stal bývalý hokejista Dušan Pašek (32). Ten v minulosti randil aj s finalistkou Miss Universe SR Petrou Polákovou, predtým bol s ďalšou finalistkou Miss Slovensko Barborou Olejníkovou či so superstaristkou Barborou Balúchovou. 

Na rok 2017 nebudú spomínať v najlepšom: TOP 8 promi rozchodov a rozvodov

Andy Kraus a Janka

Po vyše roku je definitívny koniec manželstva scenáristu Andyho Krausa (50) s Danielou. Ich rozvod prebehol v novembri a hlavným dôvodom krízy mala byť herečka Natália Puklušová (33). Po prevalení nevery sa Kraus odsťahoval od manželky a dvoch detí a cestu späť si už manželia k sebe nenašli. Po Andyho boku však nestojí spomínaná herečka, ale blondínka Janka.

Vera Wisterová a Michal

Moderátorka Vera Wisterová (40) sa v manželstve popálila, a to ani len netušila, čo všetko ju ešte čaká. S Izraelčanom Jeremym Hulshom (39) sa jej po šiestich rokoch rozsypal vzťah ako domček z kariet. Číslom jeden v ich medializovaných rozporoch sú synovia Harlow a Theo. Dvojica sa navyše nevie dohodnúť, kde by sa mal rozvod konať. Wisterová si stihla popri starostiach nabaliť nového chlapa. Ide o brata herečky Kristíny Svarinskej Michala (40).

S rozvodmi sa roztrhlo vrece

Slovenský šoubiznis sa otriasa v základoch. Neprejde poriadne ani týždeň, aby na povrch nevyplávali stále nové informácie o krachu ďalšieho prominentného manželstva. 

► Herec Peter Kočiš a jeho manželka Nela sa rozvádzajú po 24 rokoch.

► Moderátorka Alena Heribanová a spisovateľ Jozef Heriban sa odhodlali k rozvodu po 40 rokoch manželstva.

► Momentálne sa najviac hovorí o manželskej kríze Maroša Kramára (58) s právničkou Natašou Nikitinovou (50).

Zdroj: telkáč 

Foto: Koláž Telkáč, Ján Zemiar, joj.sk

Tagy: Andy Kraus Andrej Bičan Miriam Kalisová Róbert Halák Dušan Pašek Vera Wisterová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov