Filmové oslavy vo veľkom štýle: VIDEO Na takejto žúrke by chcel byť každý

Veľký Gatsby
21.03.2018ZaujímavostiFilmové postavy skutočne vedia zariadiť poriadnu párty. Od sofistikovaných večerných stretnutí až po celonočné bujaré oslavy. A hoci niektoré z nich nedopadli úplne najšťastnejšie, na každej z nich by sme sa chceli zúčastniť. V týchto snímkach sa oslavuje naozaj veľkolepo.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Projekt X

Čo je horšie, ako keď sa nikto nedostaví na vašu oslavu? Nuž, zrejme to, keď sa na vašej oslave ukáže azda každý, kto to zbadal na Craigliste, kde ste to zverejnili. Film Projekt X z roku 2012 ukáže troch nenápadných štvrtákov, ktorý sa usilujú o zviditeľnenie ešte predtým, ako odídu zo školy. Naivná myšlienka usporiadať večierok, na ktorý sa nikdy nezabudne, vyrastie do niečoho oveľa väčšieho a bláznivejšieho.


Mohlo by vás zaujímať: Od klišé po kultový pojem: B-čkový film prešiel obrovskou premenou


Veľký Gatsby

Nikto neusporadúva také večierky ako bohatý a tajomný Jay Gatsby. Veľkolepé oslavy odzrkadľujú svet vtedajších mimoriadne bohatých ľudí, predstavujú vysnívaný priestor, kde nič nie je nemožné. Samozrejme, nechýba dobré jedlo, pitie, hudba a dokonalé róby. Tam by chcel byť určite každý, veď taká menšia párty ešte nikoho nezabila.

Vo štvorici po opici

Nikto nevie pripraviť takú rozlúčku so slobodou, akej sme sa dočkali v komédii Vo štvorici po opici z roku 2009. Škoda, že si budúci ženích Doug a jeho traja kamaráti z nezabudnuteľnej párty v Las Vegas skoro nič nepamätali. Luxusná hotelová izba ako po výbuchu, stratený ženích a obrovská kopa problémov. Výsledok, ktorý by síce nikto nechcel, no zažiť takú akciu, tak to už je iná reč.


Mohlo by vás zaujímať: Skvelé knihy považovali za nesfilmovateľné: Tvorcovia dokázali nemožné


Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Hoci pri náročnom dobrodružstve nie je čas na párty, hobiti to vedia roztočiť naozaj na úrovni. Veľa dobrého pitia, jedla a nekonečné množstvo pyrotechniky. Doma však masívne ohňostroje, ktoré sa našli v Gandalfovom vozíku, radšej nevyužívajte.


Mohlo by vás zaujímať: Superhrdinovia nie sú nezničiteľní: Toto sú ich najväčšie slabosti!


Vianočná žúrka

Záver roka 2016 priniesol bláznivú komédiu a žúrku, na ktorú sa môže ísť len na vlastnú zodpovednosť. Keď nad pobočkou firmy visí hrozba v podobe zatvorenia, vedúci sa rozhodne situáciu zachrániť veľkolepým vianočným večierkom, kde by mohol uloviť významného klienta. Bujará oslava sa však zmení na niečo nezastaviteľné. Drogy, alkohol, jazda na koni, batoľa, neschopný Santa, spoločníčky, šmýkanie sa po schodoch a množstvo ďalších nespojiteľných vecí na jednom mieste. To mu sa vraví párty.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: Warner Bros, Video: YouTube

Tagy: Pán prsteňov Veľký Gatsby Projekt X

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov