Vyhrali SuperStar a teraz čo? Pripomeňte si všetkých víťazov speváckej súťaže

SuperStar
17.04.2018ZaujímavostiUž o niekoľko týždňov sa dozvieme meno našej novej SuperStar, no ešte predtým si môžete zaspomínať na víťazov predošlých ročníkov. Udržali sa na výslní alebo si užili svojich päť minút slávy a zmizli z televíznych obrazoviek aj povedomia ľudí?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Katka Koščová

Úplne prvé hľadanie slovenskej SuperStar sme spolu s obrovským ošiaľom prežili v roku 2005. Titul prvej slovenskej SuperStar si vyspievala Katka Koščová, ktorá si v tom čase vyslúžila prezývku “Gaučaňa.” Vo veľkolepom finále porazila Martinu Schindlerovú. Koščová sa v súčasnosti živí spevom, no venuje sa predovšetkým jazzu a oslovuje najmä menšie publikum.


Mohlo by vás zaujímať: Prvá SuperStar pobláznila Slovensko: Kde sú nádejní speváci dnes?


Peter Cmorík

Druhou slovenskou SuperStar sa v roku 2006 stal hudobník so zaujímavým hlasom Peter Cmorík. Ten sa, na rozdiel od svojich súperov, udržal na hudobnej scéne až doteraz. Dokonca sa stal akousi speváckou stálicou v slovenskom šoubiznise.

Vierka Berkyová

Spevácku súťaž vyhrala v roku 2007, pričom zaujala nielen spevom, ale aj beatboxom a svojím príbehom. Po skončení SuperStar si odbila svoje povinnosti a stratila sa z očí verejnosti. Odišla do Anglicka, kde si založila rodinu. Po nedávnom návrate na Slovensko sa začala venovať gospelovému spievaniu.

Martin Chodúr

Úplne prvým víťazom spoločnej českej a slovenskej SuperStar sa v roku 2009 stal Martin Chodúr z Ostravy, ktorý vo finále porazil Mira Šmajdu. Chodúr vďaka svojmu talentu dokázal presvedčiť divákov z dvoch krajín, že na to má. Dnes je však o ňom počuť v spojitosti s hudbou o čosi menej.


Mohlo by vás zaujímať: Opilec Mikla, prešľap Rolins či oholená hlava: Talentové súťaže v tieni škandálov!


Lukáš Adamec

Ďalším víťazom spoločnej súťaže sa stal slovenský spevák Lukáš Adamec. Ten sa stal súčasťou aj šou Tvoja tvár znie povedome, ktorú s prehľadom vyhral. Minulý rok sa mu podarilo vydať prvý sólový album a pár skladieb z neho už má aj oficiálny videoklip.

Sabina Křováková

Tretí ročník česko-slovenskej SuperStar priniesol víťazstvo českej speváčke Sabine Křovákovej. Talentovaná hviezdička sa však po šou takmer úplne vytratila a počuť o nej už len sporadicky.


Mohlo by vás zaujímať: Nekompromisní kati z talentových súťaží: Šírili strach i vtipné hlášky!


Emma Drobná

Doposiaľ poslednou víťazkou speváckej súťaže je mimoriadne talentovaná a úspešná Ema Drobná. Pred pár rokmi zvíťazila v grandfinále nad Štěpánom Urbanom, s ktorým v súčasnosti tvorí pár.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mb

Foto: TV Markíza, Video: YouTube

Tagy: Superstar Koščová Chodúr Cmorík Berkyová Adamec Křováková Drobná

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov