Filmový sex mimo kamier: VIDEO obdarenej krásky plné trápnosti

Sex vo filme Stretch
06.10.2014ZaujímavostiFilmov plných sexuálnych scén je nespočetne veľa. Je možné dokonca tvrdiť, že ak si odmyslíme snímky určené pre maloleté publikum, ide o každý druhý či tretí film. Tieto pasáže často slúžia aj ako inšpirácia pre mladé páry. Nečudo, keď všetko je také dokonalé a neskutočne vzrušujúce. Ak si nechcete pokaziť túto ilúziu, video nižšie radšej prehliadnite. Ak vás ale zaujíma nelichotivá skutočnosť „mimo kamier“, buďte pripravení na poriadnu dávku trápnosti.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ukážka toho, ako vzrušujúca je pre hercov imitácia súlože, pochádza z filmu Stretch od režiséra Joea Carnahana (A-Tím, The Grey). Hlavnými aktérmi krátkeho zákulisného videa sú herec Patrick Wilson (Fantóm opery, Strážcovia) a modelka Brooklyn Decker, spájaná s obálkou magazínu The Sports Illustrated.

Ešte pred začatím fiktívnej súlože členovia štábu postriekajú Patricka Wilsona špeciálnym sprejom, aby navodili dojem, že muž je z orgií spotený. V pozadí hrá hudba, obaja sexuálni aktéri komunikujú so svojimi kolegami mimo kamier. Z ich hlasov, a najmä kŕčovitého smiechu, je ale jasne poznať, ako trápne sa cítia.


10 nezabudnuteľných nahých scén: Toto vás nenechá chladnými!


„Stačilo trtkania?“ pýta sa Wilson režiséra. „Skvelé trtkanie!“ zaznie pobavená odpoveď. Atmosféra nakrúcania nemá nič spoločné s pocitmi, ktoré výsledné scény môžu vyvolávať v divákovi. Akokoľvek skvelo sexuálne divadlo v kine či televízii vyzerá, vždy ide o pre hercov najmenej atraktívnu súčasť práce. Česť výnimkám.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Youtube, internet

Tagy: Patrick Wilson sex vo filme Stretch Brooklyn Decker

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov