Hollywood im prúdi v žilách: Herci, ktorí sú v skutočnosti rodina

Tieto rodiny majú herectvo jednoducho v sebe.
09.10.2014ZaujímavostiVychýrená časť Los Angeles je luxusným útočiskom pre tých najslávnejších hercov svojej doby. Mnohí pochádzajú zo skromných pomerov a do LA či New Yorku prišli na vlastnú päsť po svoj americký sen. Na druhej strane v mekke strieborného plátna nájdeme aj celé rodiny, či prinajmenšom viacerých pokrvných príbuzných, ktorí zasvätili svoj život kamerám a sláve. Aj keď ich spája spoločný pôvod, navonok spolu veľmi nevystupujú a preferujú výslnie vlastnej osobnosti, pričom súkromie odkladajú mimo novinárskych očí. Prečítajte si o dvanástke známych hercov, ktorých zaručene poznáte, ale zrejme ste netušili, že ich spája viac než len životná profesia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Angelina Jolie a Jon Voight

Povedali by ste, že krásna manželka Brada Pitta je v skutočnosti dcérou záporáka z Mission: Impossible? Jon Voight si dokonca s Angelinou aj zahral, a to vo filme Lara Croft: Tomb Raider. Zrejme nikoho neprekvapí, že stvárnil otca Jolieovej postavy. Okrem tejto dvojice filmov participoval aj na projektoch ako Anakonda (1997), Nepriateľ štátu (1998), Pearl Harbor (2001) či Transformers (2007). Voight je okrem Angeliny aj otcom nepríliš známeho herca James Havena. Obaja súrodenci si so svojím rodičom počas dlhých rokov veľmi nerozumeli, ich vzťah napravila až smrť matky a Voightovej manželky, herečky Marcheline Bertrand, v roku 2007.


10 nezabudnuteľných nahých scén: Toto vás nenechá chladnými!


Martin Sheen a Charlie Sheen

Charlieho Sheena pozná väčšina filmových priaznivcov. Preslávil sa v Horúcich strelách, no predovšetkým vďaka seriálu Dva a pol chlapa, kde mu úloha bohatého záletníka so sklonmi k alkoholizmu sadla ako uliata. Nemenej slávny, aj keď mladou generáciou prehliadaný je jeho otec, Martin Sheen, občianskym menom Ramón Antonio Gerardo Estévez. Najnovšie si jeho tvár môžete spájať napríklad s filmom The Amazing Spider-Man, kde stvárnil Peterovho strýka Bena. Ani zďaleka však nejde o jeho najväčší úspech. Na konte má snímky ako Americký prezident (1995), Spawn (1997), Projekt ALF (1996) alebo Chyť ma, ak to dokážeš (2002). Okrem tváre ho preslávil aj jeho hlas, ktorý prepožičal videohrám Mass Effect a World of Warcraft: Cataclysm.


Ice Bucket Challenge v podaní hercov: Ktorý z nich sa promenádoval dole bez?


Julia Roberts a Eric Roberts

Herec s neskutočne plodnou kariérou, Eric Roberts, síce nikdy neprekročil tieň svojej mladšej sestry, čo sa týka slávy, no na druhej strane sa môže popýšiť naozaj úctyhodným kariérnym repertoárom. Novodobí diváci ho spoznajú vďaka úlohám vo filmoch Postrádateľní (2010) či Temný rytier (2008). Robertsov mafiánsky imidž je priam stvorený pre záporné filmové úlohy, napríklad v Špecialistovi (1994), kde sa ukázal po boku Sylvestera Stalloneho. V kuloároch sa pošuškáva, že je to práve Roberts, komu Julia vďačí za životnú rolu prostitútky v Pretty Woman (1990).


Richard Gere z Pretty Woman: Získal si aj srdce Cindy Crawford


James Brolin a Josh Brolin

Brolinovci sú skvelým príkladom toho, ako úspešne dokáže syn prerásť otca. James Brolin nie je až tak filmovo činný, no čo sa seriálov týka, má sa čím pochváliť. Jeho manželkou je svetoznáma Barbra Streisand. Josh Brolin si, narozdiel od otca, s televíznymi seriálmi veľmi nerozumie, no kinohitov má v životopise viac než dosť: Americký gangster (2007), Muži v Čiernom 3 (2012), Strážcovia Galaxie (2014) a Sin City 2 (2014). Brolin má za sebou drogové aféry z mladosti, ba dokonca priznal, že v minulosti kvôli závislosti na heroíne kradol autá.


Najväčšie zmeny postáv kvôli filmom: Toto hviezdam nezávidíme


Kiefer Sutherland a Donald Sutherland

Pri tejto otcovsko-synovskej dvojici je ťažké konštatovať, ktorá strana je momentálne slávnejšia – ale jednoznačne vieme, ktorá je skúsenejšia. Kiefer Sutherland má za sebou viacero úspešných snímok, medzi najznámejšie patria Pompeje (2014) a Traja mušketieri (1993) či výborný seriál 24. Ak je ale vaším otcom Donald Sutherland, máte čo doháňať. Ostrieľaný herec účinkoval vo filmoch ako Buffy, premožiteľka upírov (1994), Vesmírni kovboji (2000), Pýcha a predsudok (2005) či v sérii Hry o život (2012, 2013). Počas svojej 50-ročnej kariéry spolupracoval s mnohými hviezdami. Medzi najznámejšie z nich patria Christopher Lee, Rogert Moore, Jane Fonda, Marlon Brando, Susan Sarandon, Sylvester Stallone, Kurt Russell, Robert De Niro, Will Smith, Michael Douglas, Demi Moore, Clint Eastwood a Jennifer Lawrence.


Jennifer Lawrence drží nový svetový rekord: V tomto je NAJ!


Will Smith a Jaden Smith

Herec a hudobník Will Smith patrí k špičke hollywoodskej elity. Vďaka účinkovaniu v mnohých úspešných snímkach – Bad Boys (1995), Deň nezávislosti (1996), Muži v Čiernom (1997), Wild Wild West (1999), Ja, robot (2004), Hitch (2005), Ja, legenda (2007), Hancock (2008) či Po zániku Zeme (2013) – patrí nielen k najlepším, ale aj najvplyvnejším celebritám. O tom svedčí aj skutočnosť, že do „fachu“ takpovediac prepašoval aj svoje deti, Jadena Smitha a Willow Smith. Jaden si s otcom zahral vo filmoch Muži v Čiernom II a Po zániku Zeme, no vďaka Willovi sa blysol aj v Karate Kidovi a Dni, keď sa zastavila Zem. Dcéra Willow so Smithom zasa hrala vo filme Ja, legenda a podobne ako zvyšok rodinky sa i ona venuje spevu. Ťažko povedať, či môžeme deťom závidieť tak vplyvného otca, alebo Smithovi také nadané deti...


Nové spracovanie filmu Ja, legenda: Scenár vymyslel predavač mobilov


Zdroj: telkac.sk  imdb.com 

Foto: SITA

Tagy: angelina jolie Will Smith Julia Roberts Charlie Sheen Donald Sutherland Kiefer Sutherland Eric Roberts James Brolin Josh Brolin Martin Sheen Willow Smith Jon Voight

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov