VIDEO Z taniera do filmov či seriálov: Ikonické scény, kde zohrala hlavnú úlohu pizza

Horúčka sobotňajšej noci
03.08.2018ZaujímavostiMilióny ľudí po svete si ju doprajú každý deň. Existuje len zlomok ľudí, ktorí jej nevedia prísť na chuť. Pizza sa dostala aj do stoviek filmov či seriálov a okrem toho bola súčasťou nezabudnuteľných scén. Tieto vás o tom dokonale presvedčia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Sám doma

Hneď na úvod to najlepšie. Legendárna detská postava Kevin McCallister je s pizzou dokonca spojený v rámci jedného filmu až dvakrát. Najskôr bojuje o svoju obľúbenú syrovú, aby ho za trest poslali do podkrovia. No a keď už nečakane zostal doma sám, musí predsa niečo jesť. Ideálny spôsob je objednať si pizzu. A táto skvelá scéna zostane v pamäti divákov už raz a navždy.

Horúčka sobotňajšej noci

John Travolta v kultovom filme, v ktorom si môžete vypočuť nesmrteľné hity od skupiny Bee Gees. V úlohe typického mladého frajera a výnimočného hrdinu diskoték a tanečného parketu dokázal očariť každého diváka. Hneď na začiatku filmu sa s ním môžete zoznámiť, pričom nechýba skvelá hudba a pizza.

 

Mystic Pizza

Famózna kariéra teraz už slávnej herečky Julie Roberts začínala v súvislosti s pizzou. Svoj filmový debut si odbila v roku 1988 v nízkorozpočtovej snímke Mystic Pizza, kde si zahrala čašníčku portugalskej národnosti. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, ale práve táto romantická komédia jej otvorila dvere do sveta Hollywoodu.

Kámo, kde mám fáro?

Dvaja mladíci, Jesse a Chester, sa jedného rána preberú po prehýrenej noci a nevedia si spomenúť, kde zaparkovali auto. Stačí spomenúť mená Ashton Kutcher, Sean William Scott (Stifler) a o zábavu máte postarané. Bláznivá dvojica sa okrem iného objavila v scéne s pizzou, ktorá vás rozhodne pobaví. Síce trošku plytký humor, ale pri podobných filmoch celkom vítaný.

Perníkový tatko

Tento americký seriál sa vysielal aj na Slovensku, takže televízny maniaci vedia, o čo v ňom išlo. Stredoškolský učiteľ chémie Walter White začne po tvrdej rane osudu so svojím študentom "variť" metamfetamín. Zoznamu zaujímavých scén vládne tá s pizzou. Niekedy sa človek jednoducho neovládne.

Zdroj: telkáč 

Foto: YouTube, Video: Youtube

Tagy: Perníkový tatko Sám doma Horúčka sobotňajšej noci Kámo kde mám fáro? Mystic Pizza

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov