VIDEO Nový seriál od tvorcu Simpsonovcov: Bláznivý príbeh o princeznej-alkoholičke

Matt Groening
08.09.2018ZaujímavostiAk máte radi seriály Simpsonovci alebo Futurama, máme pre vás dobrú správu. Ich autor, Matt Groening, totiž prišiel s ďalším zaujímavým dielom. A opäť sa môžete tešiť na jeho špecifický rukopis.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Animovaný seriál Disenchantment sa síce zameriava na minulosť, ale stále obsahuje potrebnú dávku humorných hlášok a zábavy. Ako by sme ho čo najpresnejšie vystihli? Stredoveké rozčarovanie o princeznej Bean, ktorá má problémy s pitím, jej gurážnom elfovi menom Elf a o jej osobnom démonovi Luci sa odohráva v rozpadajúcom sa kráľovstve menom Dreamland. Všetci držia spolu a snažia sa vysporiadať so zlobrami, harpiami, škriatkami, trolmi a ľudskými bláznami.

Samotný Matt Groening nezostal nič dlžný svojej povesti. „Disenchantment bude o živote a smrti, o láske a sexe a o tom, ako je možné sa stále smiať uprostred sveta plného utrpenia a idiotov, napriek tomu, čo vám radia starší, čarodejníci a iní hlupáci,“ povedal na margo seriálu. Ak máte chuť zasmiať sa, určite si ho pozrite. Tohtoročná prvá séria má desať epizód.

Zdroj: telkáč 

Foto: SITA/Photo by Richard Shotwell/Invision/AP, Video: Yotuube Netflix

Tagy: Matt Groening Disenchantment

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov