VIDEO Herečky oznámili fanúšikom zlú správu: Úspešný seriál na prahu poslednej sezóny

21.10.2018ZaujímavostiNadchádzajúca siedma sezóna komediálno-dramatického seriálu Orange Is the New Black bude jeho posledná. Prostredníctvom videa na sociálnych sieťach to oznámili herečky účinkujúce v obľúbenom projekte streamovacej spoločnosti Netflix, ktoré sa v ňom okrem iného poďakovali za podporu priaznivcov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Siedma sezóna, nebudete sklamaní. Je to sezóna, na ktorú nezabudnete. A my vám dáme všetko a ešte viac, čo by ste kedy chceli," povedala v nahrávke predstaviteľka Suzanne "Crazy Eyes" Warren Uzo Aduba. Poslednú sezónu Netflix ponúkne v roku 2019.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warning: This may make you cry. The Final Season, 2019. #oitnb

Príspevok, ktorý zdieľa Orange is the New Black (@oitnb),

Orange Is the New Black je inšpirovaný rovnomennými memoármi Piper Kerman a prináša príbeh Piper Chapman v podaní Taylor Schilling a jej spoluväzenkýň vo fiktívnej väznici Litchfield. V titule účinkujú aj Laverne Cox, Kate Mulgrew, Laura Prepon, Taryn Manning Dascha Polanco, Natasha Lyonne, Yael Stone či Nick Sandow.

Za vznikom projektu stojí Jenji Kohan. Seriál si vyslúžil 16 nominácií na Primetime Emmy, z ktorých štyri premenil na víťazstvo, šesť nominácií na Zlatý glóbus alebo jednu nomináciu na televíznu cenu BAFTA a na konto si pripísal napríklad aj štyri Screen Actors Guild Awards.

Zdroj: SITA 

Foto: cinemametropolis.com; Video: Youtube, Instagram oitnb

Tagy: Orange Is the New Black

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov