Jedinečná príležitosť pre fanúšikov: FOTO Môžete si splniť sen, chata z Prázdnin je na predaj

14.12.2018ZaujímavostiKaždý z nás má určite svoje vysnívané filmové miestečko, kde by chcel bývať. Nebývajú lacné, no každý z nás si občas povie, veď možno raz... Niektorým šťastlivcom sa možno môže tento sen splniť. Krásna a malebná anglická chata z obľúbeného vianočného filmu Prázdniny, ktorá slúžila ako inšpirácia, je totiž na predaj.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Romantická komédia Prázdniny pred niekoľkými rokmi uchvátila široké publikum. Príbeh o dvoch frustrovaných ženách, ktoré si na pár týždňov vymenili svoje domovy a našli nielen priateľstvo, ale aj lásku, je dodnes obľúbenou snímkou mnohých. Jednou z lokácií bola aj malebná chata na anglickom vidieku. 

Malebná chata z romantickej komédie

Síce chata Rosehill Cottage z filmu neexistuje, no na jej pozemku stojí takmer totožný domček. Ten je na predaj za 650-tisíc libier. Má tri izby, útulný krb, podlahové kúrenie a štýlovú kuchyňu. Vnútorné vybavenie aj prostredie okolo chaty sa naozaj podobá na to filmové aj spolu s nádherným výhľadom na záhradu a okolité prostredie. 

Všetky scény v interiéri chaty boli natáčané v štúdiu a vonkajšie scény zas v sade. Skutočný názov chaty je Honeysuckle Cottage. V pešej vzdialenosti sú dve krčmy rovnako ako vo filme. Ľudia si tak môžu túto nehnuteľnosť zakúpiť. 

Hviezdne obsadenie

Snímka výrazne vybočuje z línie klasických romantických komédií. Jej hlavnou prednosťou je najmä silné herecké obsadenie. Ženské úlohy obsadili Cameron Diaz a Kate Winslet a k mužským predstaviteľom sa zaradili populárny komik Jack Black a britský sexsymbol Jude Law. Réžiu a scenár mala na starosti Nancy Meyers, ktorá už niekoľkokrát dokázala, že herci dokážu byť pod jej vedením ešte lepší. 

V minulosti režírovala úspešné komédie so skvelými hercami ako je Stážista, Nejak sa to komplikuje, Lepšie neskôr ako nikdy, Po čom ženy túžia, Pasca na rodičov. 

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: csfd/Columbia Pictures Corporation, Rightmove, Video: Youtube

Tagy: Cameron Diaz Jack Black Jude Law Prázdniny Kate Winslet

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov