Buďte televíznym profíkom: Telkáč.sk, viac ako TV program

Telkáč.sk
20.11.2014ZaujímavostiA tým viac myslíme MEGA viac. Novinky, pikošky, výbery toho NAJ... Telkáč je „internetovou televíziou“ o televízii, vaša jednoduchá príručka pre každodenné použitie. Televíziu vie zapnúť každý, ale u nás sa dozviete, čo ďalej!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Užite si S NAMI TV Program:

  • Prehľadný a kompletný. Možné aj nemožné TV stanice pod telkáčskou strechou. Vyberte si, čo vás zaujíma, a nenechajte sa obťažovať zvyškom. Naštylizujte si ponuku podľa vašej chuti – abecedne alebo podľa žánru? Jednoduchým kliknutím dostanete pod kontrolu všetky vaše obľúbené stanice. 

  • Nezdržujte sa lúštením TV programu ani o sekundu naviac! Navoľte si presné poradie TV staníc tak, ako chcete, aby sa zobrazovali vo vašom osobnom televíznom výbere. Jednoducho ich popresúvajte myšou ako nejaké online puzzle!

  • Hľadáte program na neskôr, alebo vás zaujíma, čo ide v televízii PRÁVE TERAZ? Vyberte si medzi klasickým zobrazením pomocou časovej osi alebo tabuľkou. Formát tv programu si navolíte v možnostiach Zobrazenie hneď pod TV tipmi. Zatiaľ čo časová os vám najlepšie poslúži, ak chcete vedieť, čo ide v televízii práve teraz, pomocou tabuľky získate ucelený prehľad o programoch, ktoré budú odvysielané na jednotlvých staniciach v rámci celého dňa.

  • Radi si svoj televízny život plánujete dopredu? Myslíme aj na vás, preto ponúkame televízny program až NA 14 DNÍ DOPREDU! Zobrazované informácie sa pravidelne overujú a to zaručuje aktuálnosť tv programu. 
  • Prečítajte si nielen to, čo bude, ale aj o čom to bude! Jednoduchým kliknutím na názov konkrétnej relácie o nej zistíte viac – napríklad o čom je film, kto v ňom účinkuje, čím bude nový diel seriálu zaujímavý... A ak ste náhodou konkrétny film či seriál premeškali, práve tu sa dozviete, kedy a na akej stanici ho budú najbližšie vysielať.

  • Na Telkáč.sk si navyše môžete svoje obľúbené programy nahrať pomocou služby Magio TV. Zaregistrujte sa na stránke esprievodca.magio.tv a pomocou vytvorených údajov sa prihláste na Telkáč.sk. Možnosť nahrávania programov je pri každej relácii vyznačená ružovým rámikom, vždy pod titulným obrázkom konkrétneho programu.

  • Dnes je už na Facebooku takmer každý, preto je samozrejmosťou, že svoje obľúbené programy môžete cez Telkáč.sk zdieľať na sociálnych sieťach. A nezabudnite si prečítať, či niekto z Facebooku v komentároch na Telkáči nehaní vašu srdcovku!
  • Jedinečná Telkáč.TV – Len na Telkáč.sk nájdete skvelé seriály ako V Háji alebo Evita pre Feminity. Nehovoriac o úžasnej stand-up komédii Silné reči alebo videohernej relácii GameBot

To najlepšie zo sveta filmu len v Telkáč Magazíne:

Telkáč.sk, viac ako TV program!

Zdroj: telkac.sk 

Foto: telkac.sk

Tagy: film televízia TV program herci a herečky

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov