Chcete sa vyhnúť vianočným klasikám? Nie je problém! VIDEO Toto sú novodobé skvosty

19.12.2019ZaujímavostiAj tento rok si určite pozrieme snímky ako Sám doma, Pelíšky či Grinch. Od ich premiéry však uplynulo niekoľko rokov a na scéne sa objavili novinky. Za niektorými filmami stoja veľké hollywoodske spoločnosti a za niektorými aj Netflix. Ak nemáte chuť na klasiku, vyberte si niečo z nových vianočných filmov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Vianočná žúrka (2016)

Vianočná komédia z pracovného prostredia ponúka netradičný vianočný zážitok s Jennifer Aniston, Jasonom Batemanom či Oliviou Munn. Vedúci pobočky má sestru, ktorá je zároveň generálnou riaditeľkou vo firme, kde obaja pracujú. Aniston ako prísna riaditeľka pohrozí svojmu bratovi, že jeho pobočku zavrie. Malý braček sa rozhodne svoju pobočku zachrániť, preto uspriada veľkolepý vianočný večierok. Chce na ňom uloviť významného klienta. Večierok sa mu však vymkne z rúk. Žúrovali ako o život!

Bola to divoká noc (2015)

Ethan, Isaac a Chris sú kamaráti už od detstva. Ich vianočné stretnutia sa dlhé roky pravidelne menia na noc plnú nespútaného hýrenia a bujarých osláv. Po rokoch sa však situácia mení. Trojica kamarátov stojí na prahu dospelosti a zdá sa, že sa tradícia chýli ku koncu. Posledná spoločná akcia by mala byť nezabudnuteľná. Chystajú sa preto nájsť „Nutcrack Ball“ - svätý grál všetkých vianočných večierkov. V hlavných úlohách sa predstavili Joseph Gordon-Levitt, Anthony Mackie a Seth Rogen.

Vianočná kronika (2018)

Film z produkcie Netflixu ponúka krásny a novodobý vianočný zážitok. V úlohe Santa Clausa sa predstaví Kurt Russell a pani Clausovú si zahrá Goldie Hawn, ktorá je jeho partnerkou aj v reálnom živote. Príbeh sa odohráva v malom meste v Massachusetts. Dvaja súrodenci nabúrajú Santove sane a musia celú noc zachraňovať Vianoce. Ešteže si Santa vie so všetkým poradiť. Príjemná komédia prekvapila divákov a získala si ich srdcia. Moderný Santa Claus Russellovi naozaj pristane. Môžete sa tešiť aj na pokračovanie.

Last Christmas (2019)

Jedným z najnovších vianočných kúskov je film Last Christmas. Hlavnú úlohu Kate si zahrala Emilia Clarke a keby Bridget Jonesová hľadala niekoho ešte zúfalejšieho, s Kate by určite trafila do čierneho. Síce vyzerá roztomilo, ale je magnetom na zlé rozhodnutia všetkého druhu. Nerozumie si s rodinou, nevyzná sa sama v sebe, nevie si nájsť normálneho chlapa a pracuje ako škriatok v obchode s vianočnými vecami. Po závažnej operácii dostala druhú šancu a život by si mala viac vážiť, no zdá sa, že jej je všetko jedno. Až kým nespozná Toma (Henry Golding), záhadného mladíka, ktorý jej vo Vianocami zaliatom magickom Londýne zmení život. 

Noelle (2019)

Tento film pchádza pre zmenu z dielne Disney+. V hlavných úlohách sa predstavila skvelá komediálna herečka Anna Kendrick a Bill Hader. Kendrick stvárnila Noelle, dcéru Santa Clausa. Po jeho smrti mal "rodinný biznis" prebrať jej brat Nick, no potom, čo ho pošle na dovolenku, aby sa pripravil na veľkú úlohu, zmizne. Elfovia nevedia, čo majú robiť a hrozí, že Vianoce budú skazené. Santom sa musí stať Noelle a postupne príde na to, že sa pre túto úlohu narodila.

Sneží, sneží (2019)

Ďalšia vianočná netflixovka síce nemá až také dobré hodnotenia ako Vianočná kronika, napriek tomu pohladila dušu viacerým divákom. Najmä fanúšikom Lásky nebeskej z roku 2003. Tentokrát sa však v hlavnej úlohe predstaví partička stredškolákov. Mestečko, v ktorom žijú, zasiahne počas chladného Štedrého večera snehová búrka, ktorá ovplyvní ich priateľstvá, vzťahy a dokonca aj budúcnosť.

Autor: © Zoznam/AMaj

Foto: SITA/AP/Michael Gibson/Netflix, YouTube, Video: YouTube/Movieclips Trailers, Sony Pictures Entertainments, Netflix, Universal Pictures, Walt Disney

Tagy: Emilia Clarke Jennifer Aniston Kurt Russell Goldie Hawn Vianočná kronika Last Christmas

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov