Ďalšia podpásovka pre kráľovskú rodinu: Nový dokument odhalí temné chvíle Lady Diany... Pokusy o samovraždu

05.05.2020ZaujímavostiĎalšia rana pre britskú kráľovskú rodinu. Po tom, čo princ Harry a Meghan už nie sú od 1. apríla vyššími členmi anglickej monarchie, má prísť ďalšia podpásovka, a to od streamovacieho gigantu Netflix, s ktorým princ Harry spolupracuje. A rozhodne jeho obsah bude ťažko stráviteľný pre oboch synov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Televízna spoločnosť DSP, ktorá stojí napríklad za filmom 127 hodín a spoločnosť ITV začali pripravovať kontroverzný projekt, ktorý má odvysielať Netflix. Ten ho ale podľa DSP zatiaľ nezaradil do svojich streamovacích služieb. Informujú o tom noviny The Sun

Štvordielny dokument dočasne nazvaný „Being Me: Diana“ bude prezrádzať životné bitky Lady Diany v oblasti duševného zdravia, i poruchách stravovania, nešťastnom manželstve s princom Charlesom a bolestnom detstve. Tajomstvami Dianinho života nás v početných rozhovoroch prevedú jej blízki. Okrem toho v dokumente budeme počuť aj zvukové nahrávky, ktoré Diana vytvorila tesne pred svojou smrťou. Princezná sa údajne mala štyrikrát pokúsiť o samovraždu. 

Dokumentárna séria má použiť zatiaľ neodhalené zábery zo života princeznej Diany v rokoch 1990-1992 a rozhovory s ľuďmi v jej blízkosti, pričom sa zamerali na jej vnútorné nepokoje tesne predtým, ako sa ona a Charles medializovali rozvod.

Správy o plánoch však zároveň budú nielen úderom pre kráľovskú rodinu a jej synov, ale aj pre princa Harryho a manželku Meghan, o ktorých sa hovorí, že rokujú s týmto streamovacím gigantom o budúcich projektoch. Práve preto je veľmi nepravdepodobné, že by tento štvordielny dokument práve Netflix ponúkol vo svojich službách.

„William a Harry budú veľmi naštvaní a nahnevaní. Je to obzvlášť znepokojujúce pre Harryho, pretože pracoval s Netflixom," uviedol podľa The Sun jeden zo zdrojov s tým, že načasovanie tohto dokumentu je obzvlášť zlé, keďže Harry a Meghan nie sú od 1. apríla vyššími členmi anglickej monarchie. Ako to nakoniec dopadne s dokumentom a cez koho a kedy ho zhliadnu diváci, je nateraz ťažké predpovedať.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: TASR/AP

Tagy: Netflix Princezná Diana

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov