Bojujú mečom, predávajú drogy a ťahajú detí z problémov: Títo seriáloví otcovia dokážu aj nemožné

Sean Bean ako Ned Stark v seriáli Game of Thrones (Hra o tróny)
16.06.2020ZaujímavostiDeň otcov je o pár dní tu a nastal ten správny čas si pripomenúť tých nezabudnuteľných seriálových hláv rodiny. Ktorý najviac utkvel v pamäti vám?
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Phil Dunphy (Modern Family)

Je otcom, no k svojim deťom pristupuje ako ich rovesník. Kedysi bol roztlieskavačom, teraz pracuje ako realitný agent a vo svojom voľnom čase pracuje na kúzelníckej kariére. Phil Dunphy, ktorého v seriáli hrá Ty Burrell, je najviac známy pre svoju rezervovanosť, nemotornosť, ale predovšetkým ako milujúci otec.


Mohlo by vás zaujímať: Hrdinky našich životov aj seriálov: VIDEO V týchto kúskoch sú za najväčšie hviezdy mamy


Walter White (Breaking Bad)

Áno, Walter White síce v konečnom dôsledku zničil svoju rodinu a vypil si svoj kalich horkosti, no jeho úmysly boli čisté. A tiež sa stal dokonalým príkladom morálnych a finančných problémov pracujúcej vrstvy Američanov.

Ned Stark (Game of Thrones)

Keď sa nad tým tak zamyslíme, väčšina rodiny Neda Starka v Game of Thrones zomrela práve kvôli nemu. Zároveň by však mohol byť jedinou morálnou postavou seriálu. Navyše, k všetkým sa usiloval správať spravodlivo a svoje deti viedol k správnym hodnotám.

Sandy Cohen (The O.C. California)

Vďaka Sethovi a Ryanovi v rodine Cohenovcov nikdy nechýbala dráma či problémy. Našťastie, Sandy sa dokáže vysporiadať takmer so všetkými situáciami, do ktorých ho jeho tínedžeri dokážu vtiahnuť. Navyše je dosť výhodné mať v rodine právnika, ktorý zvládne všetky problémy ľavou zadnou.


Mohlo by vás zaujímať: Bez nich by hrdinovia neexistovali: Aj animovaní zloduchovia vedia poriadne potrápiť


Jack Pearson (This Is Us)

Jack Pearson (Milo Ventimiglia) by sa pokojne mohol stať vysnívaným televíznym otcom. Od robenia zdvíhačiek s Randalom na chrbte po zapožičanie svojho magického trička Kate na kúpalisku. Jack je ochotný spraviť čokoľvek, aby sa uistil, že jeho veľká trojka je v poriadku.

Richard Gilmore (Gilmore Girls)

Po 16 rokoch, ako nebol úplne najlepším otcom, nasledovalo ďalších 16 rokov odcudzenia s vlastnou dcérou. No potom prišiel zlom. Stal sa totiž tým najoddanejším starým otcom, akého si dievča môže priať. Prostredníctvom vrúcneho vzťahu s vnučkou sa nakoniec Richard Gilmore opäť priblížil aj k dcére.

Autor: © Zoznam/mb

Foto: Foto: Netflix, HBO, CW, Video: Youtube

Tagy: Game of Thrones Gilmore Girls Modern Family

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov