Nevera v Hollywoode: Celebrity, ktorým partneri nasadili parohy

Ryan Shawhughesová a Ethan Hawke
10.12.2014ZaujímavostiAk ste si náhodou mysleli, že Hollywood je miestom cnosti a morálky, možno po dnešnom článku zmeníte názor. Mnohé slávne celebrity totiž už na vlastnej koži pocítili, aké je žiť s paroháčom alebo nevernou manželkou, respektíve sami boli svojim partnerom neverní. Boli medzi nimi i David Duchovny, Meg Ryanová, Sienna Millerová alebo i Ethan Hawke.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Eve Longoriovej nasadil parohy Tony Parker
Kráska Eva Longoriová na manželstvo s Tonym Parkerom nebude pravdepodobne spomínať v dobrom. Po troch rokoch usúdila, že s Parkerom jej to neklape a tak podala žiadosť o rozvod. Nedlho na to však zistila, že Parker posielal stovky textových správ cudzej žene. Chytili sa toho americké médiá, ktoré veľmi rýchlo odhalili identitu tejto tajomnej ženy – bola to manželka jeho tímového kolegu Erin Barryová.


Čo ste o Baywatchi nevedeli: Drogy, sexuálne škandály a DiCaprio


David Duchovny sa musel ísť liečiť zo závislosti na sexe
David Duchovny alias Fox Mulder z Aktov X alebo Hank Moody z Californication, sa v roku 2008 priznal manželke, herečke Téy Leoniovej, že ju podviedol. Tá mu povedala, že mu odpustí, ak sa dobrovoľne prihlási do liečebne, kde sa mal zbaviť svojej závislosti na sexe. Pár sa na pár mesiacov rozišiel, no napokon sa dali znova dokopy. Definitívne sa rozviedli až v roku 2011. Akú zásluhu na tom mal Billy Bob Thornton, ktorý mal vraj pletky s Leoniovou, nevedno.


Legendárne Akty X možno obnovia


Ashton Kutcher bol Demi Mooreovej neverný aj deň pred ich výročím
Hoci len málokto veril, že by vzťah medzi Ashtonom Kutcherom a Demi Mooreovou mohol, kvôli ich väčšiemu vekovému rozdielu, dlhšie vydržať, dvojica napokon spolu strávila bezmála sedem rokov.  Manželstvo ukončili až Kutcherove milostné eskapády s mladšou ženou, konkrétne 22-ročnou Sarou Lealovou. Herec bol so svojou milenkou Demi Mooreovej neverný dokonca aj deň pred ich 7.  výročím. Nečudo, že Demi sa po zistení ako to bolo, zrútila.


Takto sa zarába v televízii: Ktorí herci sú platení najlepšie?


Kristen Stewartová vymenila Roberta Pattinsona za staršieho muža
Asi by ste nenašli medzi tínedžermi populárnejšieho páru než boli Robert Pattinson a Kristen Stewartová, označovaní aj ako „Team Edward“. Bola to však napokon filmová Bella, ktorá sa ako prvá rozhodla tento tím opustiť. Pri nakrúcaní filmu Snehulienka a Lovec vtedy 22-ročná herečka vlietla do náručia 41-ročného režiséra (a navyše aj ženatého muža) Ruperta Sandersa a škandál bol na svete. Stewartovej vzťah i Sandersovo manželstvo sa vinou tohto romániku rozpadli.


Robert Pattinson obhajuje Twilight: "Nie sme zlý príklad pre ženy!"


Sienna Millerová nebola žiadnym anjelom
Manželstvo medzi Siennou Millerovou a Jude Lawom, ktoré bolo od počiatku pod drobnohľadom bulváru, bolo búrlivé a nechýbala v ňom ani nevera. Osem mesiacov po svadbe Jude Law verejne priznal milostnú aféru s pestúnkou. Sienna na tom však nebola o nič lepšie, keďže v tom čase údajne Lawa podvádzala s Danielom Craigom. Pár sa rozišiel v roku 2006, po ani nie dvoch rokoch spolužitia. O niečo vyše rok bola Millerová prichytená v náručí ďalšieho ženáča, Balthazara Gettyho.


Seriály, ktoré vždy rozosmejú: Pozrite sa na 10 najlepších sitkomov


Brad Pitt opustil Jennifer Anistonovú kvôli Angeline Jolieovej
Najslávnejší pár Hollywoodu? Predsa Brangelina! V roku 2005 oznámil Brad Pitt rozchod s hviezdou populárneho sitcomu Priatelia Jennifer Anistonovou. Hoci Pitt dôrazne dementoval správy o tom, že by dôvodom ich odlúčenia mala byť jeho nevera, viacerí novinári dodnes tvrdia, že skutočnou príčinou rozvodu bola Angelina Jolieová, ktorej Brad jednoducho nemohol odolať. S ňou tvorí Pitt pár dodnes a majú už šesť detí.


Angelina Jolie o konci hereckej kariéry: Toto plánuje do budúcnosti


Sandra Bullocková Jessemu Jamesovi neveru neodpustila
Aj Sandra Bullocková už vie, aké je to žiť s neverníkom. Päť rokov po uzavretí manželstva s Jesse Jamesom viacero žien priznalo, že prežili s Jamesom milostný románik. Hoci ten sa snažil celú vec urovnať a v marci roku 2010 verejne vyjadril poľutovanie nad svojimi činmi a poprosil Sandru o odpustenie, tú to neobmäkčilo a po necelom mesiaci po prevalení jeho nevery požiadala o rozvod. O pár mesiacov na to bol už James zasnúbený s inou ženou, Kat Von D.


Hviezdy súčasnosti: Božské herečky nemali začiatky vôbec ľahké


Ethana Hawka upútala pestúnka
Ak sa dá niečo Ethanovi Hawkovi pripísať k dobru, tak je to to, že je mužom na dlhodobé vzťahy. S Umou Thurmanovou, s ktorou si zahral v Gattace, strávil v manželstve päť rokov, až dokým ho neupútala ich pestúnka Ryan Shawhughesová. Pár sa rozviedol a o päť rokov na to si Hawke túto svoju niekdajšiu pestúnku aj vzal za svoju ženu. Sú spolu už šesť rokov a majú dve deti. Uma Thurmanová údajne dnes randí s Quentinom Tarantinom.


Cesta k úspechu býva tŕnistá: Takto vznikal legendárny Pulp Fiction


James Cameron je ženatý s herečkou z Titanicu
Len sedem mesiacov vydržalo manželstvo medzi režisérom Jamesom Cameronom a hviezdou Terminátora Lindou Hamiltonovou. Dôvod? Cameronova nevera. Trvalo však ďalšie roky, kým  Hamiltonová dokázala o celom tomto nepríjemnom období hovoriť a priznala, že jeho milenkou bola bývalá modelka a herečka z Titanicu Suzy Amisová. Tá je od roku 2000 aj Cameronovou manželkou a dvojica má spolu tri deti.


Najhorší šéfovia Hollywoodu: Cameron či Disney ako ich nepoznáte


Meg Ryanová opustila Dennisa Quaida kvôli Russellovi Crowovi
Ani Meg Ryanová nie je žiadna svätica. Ešte počas manželstva s Dennisom Quaidom si odskočila do postele k ďalšiemu z hollywoodských hercov zvučného mena, k Russellovi Crowovi, s ktorým v tom čase nakrúcala film s trefným názvom Skúška života. Manželstvo Ryanovej s Quaidom v tom čase skutočne prešlo veľkou životnou skúškou a o krátky čas na to sa rozpadlo. Pár bol spolu deväť rokov.


Tajomstvá uplakaných scén: Ako to len tí herci robia?!


Tagy: David Duchovny Meg Ryanová Sienna Millerová Ethan Hawke Ashton Kutcher Demi Mooreová Téa Leoniová Linda Hamiltonová James Cameron Kristen Stewartová Robert Pattinson Jude Law Brad Pitt Jennifer Anistonová Angelina Jolieová Dennis Quaid Russell Crowe

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj