Najhoršie snímky roka: Týmito filmami sa hviezdy chváliť nebudú

Nicolas Cage vo filme Left Behind
14.12.2014ZaujímavostiAkčný triler Left Behind s Nicolasom Cageom v hlavnej úlohe sa stal najhorším tohtoročným filmom podľa hodnotení na portáli Rotten Tomatoes. Film britského režiséra Vica Armstronga získal iba dve percentá. Tržby snímky dosiahli celosvetovo necelých 20 miliónov dolárov, zatiaľ čo výroba stála 16 miliónov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

So skóre tri percentá sa na ďalších dvoch priečkach umiestnili snímky Ja, Frankenstein a Herkules: Zrod legendy. Na štvrtom mieste so siedmimi percentami skončila komédia Are You Here, v ktorej si zahrali Owen Wilson, Zach Galifianakis či Melissa Rauch. O percento viac získala hororová komédia A Haunted House 2, ktorá je pokračovaním filmu Pár nenormálnych aktivít. Ten pritom minulý rok skončil na deviatej priečke.


Mohlo by vás zaujať: Milovníci filmov rozhodli: Toto sú naj sci-fi snímky histórie


Na šiestom a siedmom mieste sa umiestnili filmy Grace: Kňažná z Monaka s Nicole Kidman a Timom Rothom a Upírska akadémia. Oba filmy získali deväť percent. Ďalej nasledujú Veľká oriešková lúpež (desať percent), Zimný príbeh (trinásť percent) s Colinom Farrellom a Russellom Crowom a snímka Blended s Adamom Sandlerom a Drew Barrymore (14 percent). 


Mohlo by vás zaujať: Kritici zvolili filmy roka: Uspel najmä A Most Violent Year


V rebríčku sa nachádza aj ďalší film Nicolasa Cagea. Je ním akčné krimi Tokarev. Do devätnástky najhorších filmov roka podľa hodnotení na Rotten Tomatoes sa dostali aj filmy Transformers: Zánik, Transcendencia s Johnnym Deppom či Sabotage s Arnoldom Schwarzeneggerom.

10. Blended - 14%

9. Zimný príbeh - 13% 

8. Veľká oriešková lúpež - 10% 

7. Upírska akadémia - 9% 

6. Grace: Kňažná z Monaka - 9% 

5. A Haunted House 2 - 8%

4. Are You Here - 7% 

​3. Herkules: Zrod legendy - 3 %

2. Ja, Frankenstein - 3%

1. Left Behind - 2 %  

Zdroj: SITA 

Foto: internet

Tagy: Nicolas Cage Arnold Schwarzenegger

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov