Najlepšie trailery v roku 2014: Hlasujte za vášho favorita!

Ktorý trailer z roku 2014 je podľa vás najlepší?
26.12.2014ZaujímavostiZákladom reklamnej kampane každého poriadneho filmu je trailer. Navnadí, poodhalí zápletku a mierne predvedie, ako si počínajú jednotliví herci – bez ukážok z filmov si jednoducho nevieme predstaviť to zdĺhavé obdobie čakania. My sme pre vás vybrali niekoľko najlepších kúskov z roku 2014 – no posledné slovo máte vy. Rozhodnite o víťazovi!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jeden z najčerstvejších trailerov už končiaceho roka vytvoril o reboote Šialeného Maxa prvotriedny obraz. Štýlová ukážka plná akcie, úžasných efektov a skvelých scenérií jemne naznačuje, že hoci si nezabudnuteľnú úlohu kráľa ciest už nezopakuje Mel Gibson, bude to šialene dobré až-až.

Siedma epizóda Hviezdnych vojen je pravdepodobne najočakávanejšou snímkou roku 2015. Trailer mal tento „hype“ ešte zosilniť, no namiesto toho bol divákmi prijatý rozporuplne a vo väčšine vyvolal zmiešané pocity.

Thor, Hulk, Hawkeye, Kapitán Amerika, Čierna vdova, Iron Man a ďalší opäť pokope – existuje vôbec dôvod, aby sme sa na toto nemali tešiť?

Post-apokalypsa v štýle planéty opíc nesklamala, a reboot jednej z najkultovejších sci-fi sérií taktiež. Trailer navodil tú správnu atmosféru a podráždil neresť mnohých zvedavcov – otázne ale zostáva, či má na to, aby bol tým vôbec najlepším.

Posledná filmová rozlúčka s Paulom Walkerom nás ešte len čaká a súdiac podľa traileru, bude to niečo výnimočné. Samozrejme, už Rýchlo a zbesilo 6 bolo trošku nafúknuté, ba možno toto auto mierne zišlo z cesty vyjazdenej predošlými dielmi – na strane druhej to bola šou, ako sa patrí, a my sa nemôžeme dočkať zistenia, či sedmička dosiahne kvalít traileru, ktorý ju prezentuje.

Ak aj vám stále v ušiach znie „Hooked on a feeling?“ Dobre, potom sme na jednej lodi.

Rozlúčka so Stredozemou Peterovi Jacksonovi nevyšla tak, ako mnohí z fanúšikov očakávali, no trailer splnil svoju úlohu na výbornú. Predsa nemôžeme dávať tejto malinkej ukážke za vinu chyby, ktoré spravil jej väčší brat, nie?

10/10 už len za to, že sme sa dozvedeli o geneticky modifikovanom a zmutovanom dinosaurovi. To tu ešte nebolo...

Zdroj: telkac.sk 

Foto: internet

Tagy: Avengers Hobit Rýchlo a zbesilo Strážcovia Galaxie Hviezdne vojny Kapitán Amerika Planéta opíc Godzilla Jurský Park Mad Max

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov