Tragická nehoda v USA: Neprežilo ju sedem ľudí! Medzi nimi aj herec známy z Tarzana a jeho manželka

30.05.2021ZaujímavostiMedzi siedmimi obeťami sobotňajšieho leteckého nešťastia v americkom štáte Tennessee sú pravdepodobne i známy herec William Joseph Lara (58), ktorý sa preslávil úlohou Tarzana a jeho 66-ročná manželka Gwen, ktorá bola autorkou vedeckých kníh.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Informovala o tom v nedeľu stanica CNN, ako aj ďalšie americké médiá s odvolaním sa na miestne úrady. William Joseph Lara si zahral hlavnú postavu v televíznej snímke "Tarzan na Manhattane (1989) či v seriáli "Tarzan: Epické dobrodružstvá" (1996).

Príčinu nehody zatiaľ nevedia

Menšie prúdové lietadlo Cessna C501 sa zrútilo do Jazera Percyho Priesta pri meste Smyrna po štarte z neďalekého letiska pred poludním miestneho času, oznámil Federálny letecký úrad (FAA). Stroj smeroval na Medzinárodné letisko Palm Beach.

Hovorca záchranných zložiek okresu Rutherford v sobotu večer miestneho času uviedol, že nehodu zrejme nikto neprežil. Nateraz úrady potvrdili, že pri páde lietadla zahynula jedna osoba, avšak vychádzajú z toho, že nikto z ľudí na palube neprežil, píše agentúra DPA. Príčina nehody je zatiaľ neznáma.

Zdroj: TASR 

Foto: YouTube/Life with Gwen and Joe, Video: YouTube/Life with Gwen and Joe

Tagy: Tarzan William Joseph Lara

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov