Zverejnili mená hviezd, ktoré budú odovzdávať Zlaté Glóbusy

07.01.2015ZaujímavostiHollywoodska asociácia zahraničných novinárov oznámila mená osobností, ktoré budú tento rok odovzdávať Zlaté glóbusy. Slávnostná udalosť sa uskutoční 11. januára.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V zozname potvrdených herečiek sú Amy Adams, Anna Faris, Salma Hayek, Kate Hudson, Gwyneth Paltrow, Lily Tomlin, Kristen Wiig a Catherine Zeta-Jones. Z hercov sa predstavia Adrien Brody, Ricky Gervais, Kevin Hart, Chris Pratt, Channing Tatum a Owen Wilson.

Nominácie v 72. ročníku udeľovania cien Zlatý glóbus vyhlásili 11. decembra v hoteli Beverly Hilton Kate Beckinsale, Peter Krause, Paula Patton a Jeremy Piven spolu s prezidentom asociácie Theom Kingmom, producentom Barrym Adelmanom a Miss Golden Globe Greer Grammer.


Do kín prichádza skvelá komédia nominovaná na dva zlaté glóby


Zoznamu kandidátov vo filmových kategóriách vládne čierna komédia Birdman. Snímka o zabudnutom umelcovi, ktorý dúfa v opätovné nadobudnutie svojej stratenej slávy, si na konto pripísala sedem nominácií. V počte nominácií nasledujú Chlapčenstvo a Kód Enigmy s piatimi, Grandhotel Budapešť, Selma, Stratené dievča a Teória všetkého, ktoré získali po štyri. Ceremoniál budú moderovať Tina Fey a Amy Poehler. Cenu Cecila B. DeMilla za celoživotné dielo dostane George Clooney.

Zdroj: SITA  internet 

Tagy: ocenenia Zlaté glóbusy

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov