Netradičná brigáda pre americkú spoločnosť: Z celej krajiny vyberú iba jedného dobrovoľníka

16.09.2021ZaujímavostiFinančná spoločnosť FinanceBuzz hľadá dobrovoľníka, ktorý si v októbri pozrie 13 hororových filmov - cieľom je zistiť, či rozpočet snímky ovplyvňuje jeho strašidelnost. Tú chcú merať podľa frekvencie srdcového tepu. Firma za nevšednú úlohu sľubuje odmenu 1 300 dolárov. Informoval o tom server CNN.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Záujemcovia, ktorí by mali pochádzať zo Spojených štátov a byť starší ako 18 rokov, sa môžu hlásiť do 26. septembra. O výhercovi sa rozhodne 1. októbra. Vybraný dobrovoľník potom dostane fitnessový náramok Fitbit, ktorý zaznamenáva okrem iného srdcový tep. Dotyčný bude mať deväť dní na to, aby videl 13 snímok a dokončil všetky požadované úlohy.

Medzi 13 filmami, ktoré spoločnosť považuje za najstrašidelnejšie, sú Tiché miesto (prvý i druhý diel), Saw: Hra o prežitie, 3:15 zomrieš, Candyman, Insidious, Záhada Blair Witch, Sinister, Uteč, Očista, Halloween (2018), Paranormal Activity a Annabelle. Spoločnosť výhercovi uhradí poplatky za stiahnutie filmov, ktoré by nemali presiahnuť 50 dolárov.

Zdroj: ČTK 

Foto: Getty Images, Twitter FinanceBuzz

Tagy: FinanceBuzz

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov