Zachraňujú svet a vládnu rebríčkom: Top filmy o superhrdinoch

Thor
05.02.2015ZaujímavostiMajú v sebe humor, akciu i lásku a najmä tesno tesnú záchranu ľudstva aj celého sveta. Niektoré presne nasledujú komiksy a iné si toho veľa dotvorili vlastného. Superhrdinovia jednoducho vládnu diváckym srdciam.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Thor

Súrodenecká rivalita medzi Thorom a Lokim sa vyhrocuje počas celého filmu a vyvrcholí v masívnom boji. Aj keď pokračovanie ukáže, že nie každý zloduch musí byť za každú cenu zlý. Nuž Thor je jednoducho kvalita.


Miláčik žien Chris Hemsworth: Božský nielen vo filme


Hellboy

Ron Perlman skutočne robí tento film filmom a je to jedna z jeho najlepších rolí. Je veľmi charizmatický a vy si len skutočne môžete priať, aby bol skutočným. V kombinácii so slušnou love story je všetko zabalené do filmu a súboji monštier.

Rodinka úžasných

Film pre fanúšikov zo všetkých vekových kategórii, ktorý si môže užiť doslova každý. Rodinka, ktorej členovia majú úžasné schopnosti a keď sa spoja, sú neprekonateľní.

Ironman


Daredevil opäť prichádza na obrazovky: Zverejnili už aj oficiálny trailer


Výkon predstaviteľa hlavného hrdinu naozaj predal film a nastavil pre filmy, ktoré ho budú nasledovať, latku tak vysoko, ako sa len dalo. Aj napriek zmeny od komiksovej podoby funguje značka Ironmana veľmi dobre. Tvorcom sa podarilo z tak zvláštnej postavy vytvoriť neuveriteľne sympatického hrdinu.

The Avengers

Avengers je jedným z najlepších filmoch o superhrdinoch  všetkých čias. Je to vtipné, prenikavé a podarilo sa im spojiť toľko hlavných postáv, ktoré majú samostatné meno do jedného celku. A nepôsobí to rozhádzané, prepchaté či uponáhľané. Jednoducho, písanie Jossa Whedona je čistá mágia.

The Dark Knight

Druhý film Nolanovej trilógie takisto dopĺňa zoznam, najmä kvôli Heathovi Ledgerovi, ktorý stvárnil Jokera. Úžasné aspekty Batmanovej postavy sa oproti prvej časti vytratili, no hercov výkon v postave psychotického a zvráteného Jokera dodal filmu ten pravý lesk v najvyššej kvalite.


Hviezdy na Slovensku: Pozrite si hollywoodske filmy natočené u nás


Superman II

Christopher Reevesa predstavil v postave naivného dobrodinca žijúceho dva rozdielne životy. Chcel sa vzdať kvôli láske svojich schopností, no potom si uvedomil, že svet ho súrne potrebuje. Zápletka je síce podobná v mnohých iných príbehoch no, vďaka hercovmu výkonu budete nielen rešpektovať jeho voľbu, ale nič iné by ste dokonca od jeho charakteru nečakali.


Herci a ich dvojníci: Kto zaskakuje za hviezdy pri náročných scénach?


Batman Begins

Úžasne odvedená Baleova práca ponorenia sa do psychózy Brucea Wayna a vytvorenia jeho alter ega Batmana. Fanúšikovia postavy určite odjakživa tušili, že je tak trochu blázon, ale naozaj cítili bolesť a skutočne nemohli pochopiť, ako sa to všetko mohlo stať.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: SITA

Tagy: Superman Thor Chris Hmesworth Ironman Rodinka Úžasných

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov