All Men Must... Dine: Unikátna reštaurácia v štýle Hry o tróny

Hra o tróny
05.02.2015ZaujímavostiValar morghulis, vo voľnom preklade „každý musí zomrieť“ (All Men Must Die), je pozdravom dobre známym každému fanúšikovi seriálu Hra o tróny. Dielo na motívy kníh Georgea R. R. Martina je dnes kultovou záležitosťou a mnohí z nás by sa nepochybne chceli aspoň na chvíľu ocitnúť vo fiktívnej krajine Westeros. Dobrou správou je, že od 13. februára to bude možné.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tou zlou ale zostáva fakt, že reštaurácia All Men Must Dine vyhodí kotvy až v ďalekom Londýne, navyše pôjde o časovo limitovanú záležitosť. Ale ruku na srdce – čo by správny priaznivec nespravil napríklad pre... pečené kurča?

Bohužiaľ, podľa informácií publikovaných britským webom The Independent nebude trojdňová udalosť určená pre širokú verejnosť, hoci dvaja šťastlivci, výhercovia súťaže realizovanej televíziou HBO, budú mať šancu zúčastniť sa tohto honosného banketu.


Herec Sean Bean: Búrlivák, ktorý si musel zvyknúť na umieranie


Príbeh Hry o tróny sa odohráva vo fiktívnom svete Siedmich kráľovstiev na kontinentoch Západozem a Essos, kde v období podobnom stredoveku bojuje o Železný trón niekoľko urodzených rodín. Blíži sa však zima, ktorá môže trvať dlhé roky. Dej sa začína v čase, keď sa za slabo stráženou severnou Stenou aktivizuje armáda nekorunovaného kráľa Mancea Raydera a tiež desiví Bieli chodci. Za morom zas krásna Daenerys Targaryen túži po tróne, ktorý jej rodine patril dlhé roky a na dosiahnutie svojho cieľa má nebezpečnú zbraň - tri draky.

Sledujete seriál Hra o tróny?

Hlasovalo 111

Hra o tróny je tretí rok po sebe nelegálne najsťahovanejším seriálom roka. Predlohou je knižná séria Pieseň ľadu a ohňa Georgea R. R. Martina. 

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Facebook

Tagy: Hra o tróny

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov