Tajomstvo hanblivky z 50 odtieňov sivej: Z nakrúcania jej zostala pamiatka

50 odtieňov šedej
18.02.2015ZaujímavostiDvadsaťpäťročnej hviezde momentálne najdiskutovanejšieho filmu sa niektoré rekvizity a časti „kostýmov“ z nakrúcania zapáčili zrejme natoľko, že si ich nechala a dnes ich používa aj v súkromí.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americká herečka Dakota Johnson si nechala spodnú bielizeň, v ktorej sa objavila vo filme Päťdesiat odtieňov sivej. Rodáčka z Austinu v Texase to uviedla v online rozhovore na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, kde odpovedala na otázky čitateľov a čitateliek britského magazínu Glamour. „Ukradla som kopu spodnej bielizne, pretože bola pohodlná,“ priznala dcéra herečky Melanie Griffith a herca Dona Johnsona. „Mám doma aj bič, je v garáži a sadá naň prach,“ dodala Johnson, ktorá sa v snímke nakrútenej na motívy knihy E. L. James predstavila v role nevinnej študentky Anastázie Steelovej.


Nahé telo mladej herečky: Detailné zábery, pri ktorých sa budete červenať!


Autorka E. L. James ale príbeh pôvodne písala ako anonymná fanúšička upírskej ságy Twilight a postupne ho zverejňovala na fanúšikovských stránkach pod názvom Master Of Universe. Hlavné postavy sa volali rovnako ako tie z Twilightu – Edward Cullen a Bella Swan. James svoje dielo neskôr prepracovala, rozšírila, premenovala a rozdelila na tri časti.

Knihy vyvolali búrlivú diskusiu plnú protichodných názorov, no medzi ženami sú mimoriadne populárne, čoho dôkazom je aj vyše 100 miliónov predaných kópií. Všetky tri časti vyšli aj v slovenskom preklade.


Novodobý sexsymbol ukázal ženy: Milenka s výstrihom po pupok, manželka zahalená od hlavy až po päty!


V prípade Dakoty Johnson ale nejde o prvú hereckú rolu, hoci snímky Sociálna sieť (2010), Kráska a zviera (2011), 21 Jump Street (2012) či Zásnuby na dobu neurčitú (2012) nevyvolali ani zďaleka taký rozruch, ako jej najnovší film.

Zdroj: SITA 

Foto: internet

Tagy: 50 odtieňov sivej Dakota Johnson erotický film

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov