Sláva im nestúpla do hlavy: Herci, s ktorými je radosť spolupracovať

Will Smith vo filme Ja, legenda
24.02.2015ZaujímavostiByť režisérom neraz znamená pracovať s hercami, s ktorými sa pracuje ťažko. Sú však aj takí, ktorých nielenže obľubujú fanúšikovia po celom svete, ale vedia si získať priazeň i medzi členmi štábu. Sú to herci, s ktorými je, jednoducho povedané, radosť pracovať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

S ňou už nikdy viac! Túto vetu už vyslovil azda každý renomovaný režisér. Vzťahy medzi hercami a režisérom môžu a aj často sú veľmi dynamické. Veľakrát nezhody vedú k odchodu jedného či druhého, či v krajom prípade, dokonca ku koncu celého projektu.

Povesť herečiek, s ktorými sa ťažko pracuje, majú v hollywoodskom svete napríklad Katherine Heiglová, Teri Hatcherová či Jennifer Anistonová. Môžeme si však položiť inú otázku. S ktorými hercami a herečkami si režiséri alebo štúdia pochvaľujú spoluprácu? Vybrali sme pre vás desať najpopulárnejších, päť dám a päť pánov.

Tom Cruise

V Hollywoode by ste azda nenašli väčšieho „pohoďáka“ než je Tom Cruise. Je vždy pozitívne naladený a ku každému členovi štábu veľmi milý. Tvrdo na sebe ako herec maká a  podľa scenáristu Sony Pictures Kena Miyamota má v mekke filmového priemyslu zo všetkých hercov azda najlepšiu reputáciu.


Prečítajte si tiež: Najväčšie trapasy hercov: Tieto momenty si hviezdy za klobúk nedajú!


Jennifer Lawrenceová

Je mladá, krásna, je idolom tínedžeriek a tínedžerov. A navyše, milujú ju aj režiséri. O Jennifer Lawrence sa hovorí, že je veľmi sebakritická, skromná, priam až hanblivá, no zároveň priateľská, otvorená a bez akéhokoľvek náznaku hviezdnych manierov. Spolupracovať s ňou je radosť.


Prečítajte si tiež: Striedanie stráží: Filmárom najviac zarábali nové hviezdy


Hugh Jackman

Hugh Jackman by mal podobne ako Tom Cruise veľa dôvodov na to chodiť s nosom nahor, ale napriek tomu, že čo všetko dokázal a kým sa stal, patrí medzi veľmi príjemných ľudí. Jackman je prototypom multi-druhového umelca, ktorý sa uplatní aj ako muzikálový spevák, rovnako ako aj charakterový herec alebo moderátor. A všade ho majú radi.


Prečítajte si tiež: Keď sa tvorcovia nevedia rozhodnúť: Závery filmov, ako ich nepoznáte


Paris Hiltonová

Paris Hiltonovej nemožno uprieť to, že je vnímaná veľmi kontroverzne, za čo si nepochybne môže aj sama svojimi alkoholovými a inými úletmi. Zároveň však je, aspoň podľa niektorých, veľmi priateľská, otvorená, zábavná a tvorcovia si s ňou pochvaľujú spoluprácu.


Prečítajte si tiež: Zmeny hercov z Krok za krokom: Týmto herečkám z krásy neubudlo!


Will Smith

Podobne ako Tom Cruise, i Will Smith je prototypom veľkého „makača“, ktorý túži byť stále lepším a lepším hercom. Zároveň však nezaneviera aj na okolie, je priateľský nielen ku členom štábu, ale aj ku ostatným ľuďom, z ktorých mnohí sú jeho diváci a diváčky. Za Smithovým úsmevom by ste faloš nenašli.


Prečítajte si tiež: Fenomén menom Oscar: Toto ste o zlatej soške nevedeli!


Drew Barrymorová

Hoci Drew Barrymorová bola v detstve, ako sa to hovorí, jeden veľký problém, nálepku problémovej herečky našťastie nemá. Minulosť ju naučila pokore a cez ňu pristupuje aj k samotnému herectvu. Hoci nie je až tak otvorená a priateľská ako napríklad Will Smith, režiséri s ňou radi pracujú.


Prečítajte si tiež: Najdrahšia bondovka všetkých čias: Suma za Spectre vám vyrazí dych


Adam Sandler

Adam Sandler je možno hercom, ktorý získava viac Zlatých malín než Oscarov, no je i hercom milovaným masami a aj štábom. Veď kto by sa o vás postaral ako o vlastného syna, keď si zraníte koleno, že? Keď sa to stalo už raz spomínanému Kenovi Miyamotovi pri basketbale, tak mu Adam pomohol z ihriska, poskytol mu prvú pomoc a bol pri ňom aj keď bol u neho lekár.


Prečítajte si tiež: Aj oni museli šetriť: Hviezdy bývajúce na spoločnej adrese


Maggie Gyllenhallová

Dobrá nálada Maggie Gyllehallovej nikdy nechýba. Ani keď sa všetci naokolo cítia mizerne, okolo nej je aura harmónie. Maggie je typom herečky, ktorá sa snaží každý film, v ktorom účinkuje, pretaviť do úspešného titulu. Často prináša režisérom druhý, odlišný pohľad, čo im podľa všetkého nevadí, keďže s ňou dlhodobo radi spolupracujú.


Prečítajte si tiež: Tajomstvá Harryho Pottera: Robina Williamsa nechceli ani zadarmo


Tom Hanks

Sláva mu do hlavy nestúpila. Ani milióny dolárov na účte, ani status ikony hollywoodskeho sveta nespravili z Toma Hanksa namyslenú filmovú primadonu. Za jeho úsmevom sa ukrýva priateľstvo, to udržiava nielen s členmi štábu, ale dokonca aj so svojimi fanúšikmi. A keďže je to navyše rodený komik, nudné interview s ním azda ani nenájdete.


Prečítajte si tiež: Tajomstvá uplakaných scén: Ako to len tí herci robia?!


Viola Davisová

Americká herečka Viola Davisová je síce z dnešnej desiatky tou azda najmenej známou herečkou, no skutočnosť, že medzi rokmi 2013-2014 sa objavila v siedmich celovečerných filmoch ukazuje, že je žiadaná. Je to preto, že je vzdelaná, priateľská a to ku každému, kto sa na filmoch nejakým spôsobom podieľa.


Prečítajte si tiež: Najlepších hercov ocenili: Tieto hviezdy odchádzali so soškami


Zdroj: Boris  quora.com  celebzen.com 

Foto: SITA, internet

Tagy: Will Smith Tom Cruise Hugh Jackman Jennifer Lawrenceová Meryl Streepová

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov